Wpis z mikrobloga

To straszne co się dzieje na polskim internecie. Jak można winić ofiary za to, że oprawcy zrobili im krzywdę? Jak można nazywać 14 letnie dzieci „szonami”? Wstyd… cieszę się, że chociaż Maja Staśko działa w kierunku sprawiedliwości i wspiera poszkodowane. Co trzeba mieć w głowie, żeby mając 20 lat pisać do 14 łatki i jeszcze ją winią za to, że chciała zyskać uwagę u swojego ulubionego twórcy… internet zmierza w złą stronę… #famemma #patostreamy
  • 14
@Rafatus69: Akurat jak 14 latka rozsyłała wszystkim swoje nagie fotki to jest szonem ale nie usprawiedliwia to dorosłych którzy do niej pisali. Przestańcie już robić z 14 latek jakieś ultra dzieci, ja pamiętam jak miałem 14 lat to laski z klasy ruchające się na prawo i lewo, palce fajki, chlejace nie były żadnym ewenementem, powtarzam nie jest to żadnym usprawiedliwiem dla wiadomych czynów.
@GrubyPrezes: Pisze to całkiem poważnie. Maja Staśko pomimo tego, że z niektórymi jej założeniami się nie zgadzam jest bardzo dobrą aktywistką społeczną. Ukraca tym pseudo influ nagrywanie telefonem podczas jazdy samochodem (sam dzięki temu nawet nie odbieram telefonu w czasie jazdy, jak nie mam podłączony pod głośnomówiący). Nie rozumiem ludzi, którzy ją krytykują, bo jako feministka ma całkiem racjonalne poglądy. Oczywiście tak jak w/w z niektórymi można się nie zgadzać, ale
@Nafaros: ale akurat według mnie, taki Rafatus czy magical są moralnie lepszymi ludźmi niż ci wszyscy jutuberzy co peklowali dzieci albo moralizowali przed kamerą i udawali idealny związek a poza lali swoje dziewczyny xD u rafatusa miałeś wszystko polecane bez ściemy, tam kłamstwo a poza kamera wychodzili gorsi ludzie niż Rafał