Wpis z mikrobloga

#przegryw #gargamel Dobra, tak poważnie to żal mi Kuby. Myślę, że te wszystkie komentarze o potencjalnym samobóju to grube przegięcie. Mam nadzieję, że typ się ogarnie, odetnie od tej lewicowej spierdobańki, w której tkwi latami i wyjaśni tego atencyjnego szona. Może w końcu zauważy kto jest jego prawdziwym przyjacielem jak już maski opadły. Tyle się mówi o problemach mężczyzn, ginocentrycznym porządku w Polsce, a jak wychodzą na jaw takie sytuacje jak ta to mimo wszystko każdy jedzie po typie jak po burej suce żeby tylko "lewakowi" #!$%@?ć. Jak w tym kraju mężczyźni mają żyć nomalnie?

Kube czeka teraz wielki test na męstwo. Jak nie zda to it's over for chłop. Typ się musi postawić, a nie płaszczyć i przepraszać #!$%@? wie za co. Bo poza tym, że lekko szarpnął i raz opluł to nic na niego nie ma tak naprawdę. A z taką ćpunką nic dziwnego, że nerwy siadają. Wyrachowana manipulatorka, Kawiorowa Julka. Mam nadzieję, że przedstawi swoją perspektywę i pójdzie na wojnę. Jak tego nie zrobi to wtedy dopiero będzie dla mnie skończony. Typ naprawdę nic wielkiego nie zrobił, a wylewa się na niego wiadro pomyj. Zbłaźnił się co najwyżej.
  • 2