Jestem w pracy, więc meczu nie oglądam. Jednak strasznie dziwna sprawa śledząc tylko wynik tego meczu. Najpierw Iga przegrywa 1:4 i nagle wygrywa seta, bo wygrała pięć gemów z rzędu. Następnie na start drugiego seta została przełamana, ale później już zaskakująco łatwo dla Igi. Serwowała na mecz przy 5 do 1, a ostatecznie wygrała seta... 7:5 Mecz mem - peak WTA ❤️
#tenis
Pobierz Madziol127 - Jestem w pracy, więc meczu nie oglądam. Jednak strasznie dziwna sprawa ś...
źródło: temp_file8844476076782199427
  • 2
@Madziol127: Japonka grała zajebiście. Serio, takie piłki mocne puszczała i dokładne. Jednak to, co mogło sprawiać Idze problem w tym meczu to jakie one były płaskie, przechodzące tuż nad siatką i wydawało mi się, że to duża zasługa wzrostu Japonki. Dla niej takie przebijanie to była norma, a Iga miała problemy. Plus podobała mi się waleczność Japonki, szła do każdej piłki i często dochodziła i świetnie odgrywała.