Wpis z mikrobloga

Urządzenie widoczne na poniższym zdjęciu to wariograf czyli coś o czym często mówi się na tagu #famemma czy to w odniesieniu do Wojciecha Goli czy do innych influencerów, którzy próbują coś ukryć. Ile warte jest badanie takim wariografem? Ceny wahają się od 1200 do 3000 złotych za badanie. Jeśli chodzi o wartość w sensie odpowiedzi na pytanie to niestety nie daje on 100% pewności. Najlepszym przykładem jest badanie, które przed ostatnią konferencją przeprowadził Zabielski oraz Pasut i którego wynik został określony jako niejednoznaczny i w żaden sposób nie rozstrzygnął sporu.
Pobierz Olo92 - Urządzenie widoczne na poniższym zdjęciu to wariograf czyli coś o czym często...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 12
@Olo92: Nie wiem jakie badanie robił Pasut czy Zabielski na jakim wariografie, ale gwarantuje Ci, że byle kiep influenser nie jest w stanie oszukać na takim badaniu, gdyby przeprowadzał je ktoś rzetelny na prawdziwym sprzęcie policyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olo92: Nie mam teraz czasu bo w robocie jestem, ale za dużo przesłuchań morderców się naogladalem, którzy również byli badani wariografem i jednoznacznie potrafili stwierdzić czy osoba kłamie czy nie. OwcaWK chyba też miał kiedyś takie badanie czy brał doping czy nie i wykazało, że nie. No #!$%@? proszę Cię xDD
@DripLord oczywiście zdaje sobie sprawę. Napisałem to humorystycznie, ponieważ każdy pisze o tym wariografie a gdyby przyszło co do czego to pewnie nic by się z niego nie dowiedzieli.