Wpis z mikrobloga

Mam pytanie kuce. Wy naprawdę myślicie, że ten filmik uratuje wam sondaże? To jest dosłownie 50 minut lania wody o niczym i rzucania ogólnikami. Oczywiście możecie powiedzieć inne partie też nie podają wszystkiego. No ale sorry, to wy chcecie wywalić system do góry nogami xD I w ogóle co to za formuła przedstawiania programu xD

#konfederacja #neuropa #mentzen #heheszki #wybory #polityka #bekazkuca #bekazprawakow #4konserwy
Jariii - Mam pytanie kuce. Wy naprawdę myślicie, że ten filmik uratuje wam sondaże? T...
  • 47
Mam pytanie kuce. Wy naprawdę myślicie, że ten filmik uratuje wam sondaże? To jest dosłownie 50 minut lania wody o niczym i rzucania ogólnikami.


@Jariii: Kto z Konfederacji powiedział "Mentzen nagra filmik, który uratuje nam sondaże"?
@Jariii: Niestety jest lipa w kwestiach gospodarczych. Dalej brak likwidacji KRUS i obniżki ZUS dla małych przedsiębiorców i osób na samozatrudnieniu. Dobrowolność ZUS to absurd totalny. PO ma miesięczny urlop, gdzie składki poukrywane są przez zus i dodatkowo dostajesz połowę minimalnego wynagrodzenia. Przecież to jest super mega fajne dla każdego na B2B, cxyli programistów, pielęgniarek, medyków, małych przedsiębiorców, itp.
@mecenassrenas: "Mentzen nagra filmik, który uratuje nam sondaże", bo widzę, że ciężko było przewinąć dyskusję do góry.
I teraz pytanie, kto tą tezę wypowiedział:
a) jakiś konfiarz
b) Jarii, który konfy nie cierpi