Wpis z mikrobloga

@aptitude moja babcia zawsze się jej chwyta jak próbuje wsiąść czy wysiąść z mojego auta także no. Producenci nie mogą robić wszystkiego pod młodych dynamiczniaków i muszą dostosować się do zapotrzebowań wszystkich klientów
@onepnch: @aptitude Mnie bardziej dziwi fakt, że niektóre auta mają 3 uchwyty, a brakuje 4 od kierowcy. Tak jak niektórzy już wspomnieli, jest to dla osób starszych/z niepełnosprawnościami. Też miałem rozkminę sensowności tych uchwytów do momentu aż zobaczyłem niepełnosprawnego kierowcę na wózku inwalidzkim, który zwyczajnie łapał się za to podczas wsiadania/wysiadania do/z auta. Polecam uchwyty super som.
Ale faktycznie, po co montują te rączki w podjazdach? Miałem już za sobą 3 pojazdy i nikt w życiu nie korzystał z tej rączki. Wiec po co montują to?


Przecież producenci autów wiele by zaoszczędzili, jak by się pozbyli tej rączki który i tak nikt nigdy jej nie używa.

Głupi jesteś czy jaki? To jest do pomocy przy wsiadaniu i wysiadaniu dla ludzi starszych a nie trzymania w trakcie jazdy


@onepnch @