Wpis z mikrobloga

@aarahon: W języku polskim znak zapytania na końcu zdania oznacza, że było ono pytaniem. Jeżeli to dla ciebie zaskakujące, to ciężko tutaj cokolwiek dodać
W języku polskim znak zapytania na końcu zdania oznacza, że było ono pytaniem. Jeżeli to dla ciebie zaskakujące, to ciężko tutaj cokolwiek dodać


@Wap30: nie wiem do czego pijesz, zaczynasz gadać bez sensu żebym odpuścił sobie rozmowę? xD
@Wookie2020: Jak popatrzymy na statystyki w kwestii ilu mężczyzn a ile kobiet przystępuje do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze (np. adwokacką, radcowską, komorniczą itp.) to trzeba się zastanowić czy nie należałoby stworzyć jakichś stypendiów czy zachęt dla facetów (którzy coś nie garną się do tych zawodów) xD
@aarahon: to wyjaśniam: nie mam z czego się wytłumaczyć, bo żadnych, oh oh, oszczerstw nie rzucam, a pytam co twoja wypowiedź ma na celu. Jeżeli nie spełnia najbardziej oczywistej dla odbiorcy funkcji, czyli przyrównania, to oczywistym pytaniem jest jaką inną. Miałeś już cztery okazje żeby na nie odpowiedzieć, nie skorzystałeś z żadnej. Czemu to takie trudne, skoro to twoja świadoma wypowiedź?
oh oh, oszczerstw nie rzucam, a pytam co twoja wypowiedź ma na celu


@Wap30: no i nie dość że rzucasz oszczerstwami to jeszcze łżesz jak pies. Nie zapytałeś co moja wypowiedź ma na celu tylko w pierwszym komentarzu do mnie stwierdziłeś że to porównanie, nie było tak? Słowami:

że dobrym pomysłem jest porównanie produktu motywowanego anatomią danej płci


stwierdziłeś że to jest porównanie a pytałeś się o jakieś majaki:

w jakich