Wpis z mikrobloga

#gownowpis
PO=kto pamięta co było 8- lat temu=gówno, PiS=miał być nadzieją na "lepszą zmianę", skompromitował się. Konfederacja=koalicja 3 partii, są młodzi ludzie którzy mają ambicje, ale korwin hitler itp. Ja sobie tłumacze sobie tak, nie ma na kogo głosować, ALE... skoro to jest koalicja 3 partii to może lepiej będzie jak dostaną się do sejmu, a J.E. korwina za jakiś czas zepchną na bok. *urwa tu nie ma na kogo głosować. Wszyscy moi znajomi mówią, że pamiętają co było za PO i ni uja nie zagłosują na nich, na PiS też nie. Jedyny plus pisu to, że zablokował unijne gówno imigranckie tzw. przymusową relokacje ciapatych, w celu #!$%@? cywilizacji tzw. "białego człowieka", który to notabene w zachodnich mediach jest przedstawiany jako zło wcielone bo w USA biali wykorzystywali i gnębili czarnych. Uj tam, że mi nic do tego nie mamy jako Polacy. Ale wracając do tematu, PiS niech #!$%@? bo się skompromitowali tak samo ja PEŁO, nie głosowałem na nich, ale muszę przyznać, że głosowałem na Dudę. W 2015 w porównaniu do Komorowskiego wydawał się bardziej reprezentatywny no i ponoć umiał biegle angielski (oprócz innych reklamowanych w spotach zalet). Oczywiście zrobił w uja mnie i wielu innych. My urwa jesteśmy chyba faktycznie jakimś kondominium, gdzie ktoś nam podstawia pod nos jakieś "elyty" gdzie wybór jest albo uj w dupe albo kula w łeb. Kaczory za komuny grały w filmie, Tuskowiec jedzie do Brukseli na przewodniczącego... TVN założone przez grupę ITI (mariusz walter, SB w tle), TVP Kurskiego w Pisie podobnie. Kościółek wszędzie, co do Konfy też widzę, że wiara w przedłużenie tzw. żydowskiego uja (katolicyzm) - przecież księżą, tzw. kapłani (jeśli ktoś choć w małym stopniu zapoznał się z biblią) są wyciągnięci wprost ze "starego testamentu" czyli rzymiańska wiara zaadaptowana dla tutejszej gawiedzi. Co robić jak żyć
  • 8
muszę przyznać, że głosowałem na Dudę. W 2015 w porównaniu do Komorowskiego wydawał się bardziej reprezentatywny no i ponoć umiał biegle angielski (oprócz innych reklamowanych w spotach zalet). Oczywiście zrobił w uja mnie i wielu innych. My urwa jesteśmy


@dcoder: po prostu dopadla cie typowa polska bezmyslnisc. Jakis nołnejm wychodzi z szafy kolejny po Glińskim (człowieku z tableta) robi delikatny pr i ludzie ktorzy nigdy o nim nie slyszeli po pol
@dcoder duzo tu prawdy ale z tymi mlodymi ambitnymi w konfederacji tez bym sie nie zapedzal bo taki mlody ambitny to mi sie kojarzy z tym ze sprzeda sie za pol darmo jak zobaczy wieksza kwote, pis po to wiadomo do #!$%@? sie to nadaje, sam wole zaryzykowac na cokolwiek innego nie te dwa. to ze nie ma na kogo glosowac to swieta prawda. duza przeszkoda w tym zeby bylo normalnie to
@dlugiespanko: no ja też w ostatnich 2 wyborach nie głosowałem. Przyznam szczerze, że ok. 2015 roku miałem zagłosować przeciw PO, ale akurat w wieczór wyborczy odwiedzili mnie znajomi i stwierdziłem uj tam, nie idę. Dobrze się stało bo teraz bym sobie pluł w brodę. My chyba musimy balansować między dobrem a złem. Dla przykładu w przypadku PO było wiadomo, że mamy relokacje. Pamiętam jak mój znajomy, z którym grałem w ET
@dcoder jakby politycy mieli chociaz na celu cokolwiek innego niz zarobic jak najwiecej poki sie da i pozniej niech sie dzieje co chce to by bylo inaczej, a tak to po prostu wybieramy w wyborach osoby co dostana darmowe pieniadze przez pare lat za pajacowanie w garniturze przed kamerami. no jest to niestety straszne ale ten temat stal mi sie zupelnie juz obojetny temu omijam wybory, wyjatkowo cos tu pisze czasem z
PiS niech #!$%@? bo się skompromitowali tak samo ja PEŁO

głosowałem na Dudę

Konfederacja=koalicja 3 partii, (...) skoro to jest koalicja 3 partii to może lepiej będzie jak dostaną się do sejmu


@dcoder: czyni standardowo, symetryzm, kryptogłosowanie na PiS, na końcu okazuje się, że to konfederata xD "nie ważne co mówią liczy się program partii" też odhaczone xDD
@dcoder: przecież konfa to zlepek pisowców (Tyszka, Wipler), debili (sośnierz latający z #!$%@? po mieście, winnicki, którego przepisy drogowe ograniczają i on by jeździł szybko, ale bezpiecznie), ruskich agentów (korwin, braun, a to 2 różne skrzydła tej koalicji oszołomów), antyszczepów (braun, socha), nierobów (bosak) i katozamordystów (braun, bosak i nasza gwiazda memcen).

Konfederacja to nie jest żadną alternatywa. To pewnik, że będzie tylko gorzej
@dcoder Nic się w tym obsranym kraju w polityce nie zmieni, jeśli społeczeństwo nie zaufa partiom innym niż POPiS, ale tak się nie stanie, bo znaczna większość jest niezdolna do wyciągania wniosków. Jakim cudem te 2 partie wciąż przodują w sondażach skoro będąc obiektywnym, można stwierdzić, że Tusk doił Polskę, jak tylko się dało, a PIS był nie wiele łepszy, co nie znaczy, że dobry ... Akurat ochronę granic też popieram i