Wpis z mikrobloga

Grycanka to jest serio stan umysłu.
Najważniejsze dla niej to by Sroch został w hotelu. No #!$%@? hit! A jej rozmowa nr Szambiny, to najlepsze sf jakie słyszałam xD

Sroch i jego ból dupy o Wojtulę - w każdym jego słowie i ruchu czuć, że jakby mógł to by go już #!$%@?ł przed rajskim. Czuje, że traci pozycję.

WiktOha - ta kobiecość i delikatność jaka z niej bije - tfu co ja piszę, jak trzepnęła tą poduchą to aż dziwne że mu kinola nie złamała. Chociaż to był Sroch, to bym miała ubaw bo jemu się należy.

Że Srochul nie skomentował, że Wojtula jako jedyny poszedł na plażę boso? Już mu nie przeszkadzało?
Potem uśmiałam się, jak poszedł Gównoch do Wojtuli i skoczył mu gul, że się tak #!$%@?, a ten jak na rundę po kontenerach się ubrał.

Pandora - odpowiedzi większości, to takie kłamstwa że aż niedobrze, a pytanie do Mostowiaków to dno.

Cieszę się, że Mostowiaki w końcu głośno zaczynają mówić co myślą o tym #!$%@? i stają po przeciwnej stronie. Szkoda, że nie zrobili tego wcześniej, być może nie doszło by do niektórych sytuacji.

Zapowiedź świetna, mam nadzieję, że Marviny dojadą tą #!$%@?ę. Widzę, że Wojtula też widzi że Grycanką i Roch to kółko wzajemnej adoracji i nie zaufa im. Czego nie wszedł on wcześniej? Widać, że nie pozwoliły się zmanipulować jak Kukiz.

A tak na marginesie to Kukiz chodzi, jakby w spodniach miał dwa arbuzy, a tam po wykastruwaniu przez Srocha, dwie rodzynki.
#hotelparadise
  • 3
@psingwina: ciekawe co by było gdyby Wojtek był w tym samym czasie co np Łucja i co wpływa na to ze ktoś wchodzi na samym początku a ktoś na końcu, gdyby te kolejnosci wymieszać to bylby całkiem inny program, gdyby np Łucja była w base składzie, a taki sroch by wszedł na koniec i Kori np z Jackiem już by była w głębszej relacji, albo gdyby marvin/mallu weszli później czy też