Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jaki to jest cyrk. Pedofile, żonobijki, ćpunki, ćpuny, onlyfansiary, co 2 na odwyku, co 3 w psychiatryku, i co któryś na terapiach. Najlepszy to i tak był #boxdel, gość robi materiał na ciebie a ty jak gdyby nigdy nic dzwonisz i pytasz czy możesz wpaść bo piesek chce się pobawić XD #!$%@? moralne dna, zera, domorośli wilcy z wall street polskiego youtube. Tfu, niech upada #famemma, niech upadają wszyscy z #polskiyoutube, brzydzę się tymi ludźmi i wstyd mi za tych co to oglądali.

#wardega
  • 4
@michalxd21: Mnie przeraza to jaki wplyw Ci degeneraci maja na mlodziez...wszystkie bachory ktore znam ogladaja ich calymi dniami i sa w nich zapatrzeni jak w obrazki...Kiedys myslalem ze to moje pokolenie bylo patologiczne bo pod blokiem potrafilismy sluchac Peji czy tam WWO ale wiekszosc moich rowiesnikow wyroslo na normalnych gosci...Wardega tez jest dobry wielki obronca moralnosci a live robi teraz ''tylko dla wspierajacych'' haha dla rozglosu te #!$%@? by matke sprzedaly
@michalxd21: tez bym chcial zeby tak bylo ale niestety jest popyt i jest podaz chociaz moze po tej aferze to ustanie zobaczymy....Masz racje jest udowodnione naukowo ze ludzie pod wplywem dobrobytu sie degeneruja zreszta to widac dzis w krajach bialego czlowieka gdzie pod wplywem dobrobytu wiekszosc spoleczenstwa stracila jakakolwiek moralnosc...