Wpis z mikrobloga

Kurde było kilku gagatków, których miałem wołać jak Konfa nie przekroczy 15%. Byli pewni, że będzie w okolicach dwudziestu. Nie zapisałem sobie nicków, a teraz to już się nie przyznają, bo wstyd XD Zrozumcie, że tak radykalna i populistyczna partia może mieć max w okolicy progu. Te 10% jeśli będzie to serio odebrałbym na ich miejscu jako wielki sukces. #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wybory #polityka
  • 8
@Programista500plus: Ja to widzę tak, że jest to populizm skierowany do osób pragnących „wolnego rynku”. Czyli niby radykalny kapitalizm, ale w zupełnie niewykonalnym i absurdalnym wydaniu, które ma im tylko dodać głosów, a nie jest jakimś realnym planem naprawy kraju xD
@Programista500plus: Ok, rozumiem Twoje zdanie i chęć zaorania, ale według mnie właśnie zerowanie systemu i stawianie go na nowo to zbyt duża rewolucja żeby mogła się udać. Wolałbym stabilność, bo PiS zamęczył mnie ciągłymi zmianami. Niech najpierw wróci to co PiS spieprzył i potem powoli, reformami niech się naprawia co jest złe