Wpis z mikrobloga

@chilon a dlaczego ma być nieważne skoro Tusk mówi że te pytania są nie istotne? Na latarniku wyborczym komitet PO nie popiera nielegalnej migracji, podniesienia wieku emerytalnego czy zlikwidowania 500+ więc czemu by nie brać udziału w referendum i wypowiedzieć się samemu w tych 4 sprawach?
@BezDobry: tak przy okazji, bo miałem się właśnie zapytać kogoś kto jest przeciw opozycji tak jak Ty.
Jak Ty odbierasz sens tego referendum? Czy wg Ciebie pytanie nie są wręcz do bólu tendencyjne?
To się wypowiedz skoro chcesz. Ja nie mam zamiaru brać udziału w festiwalu #!$%@? trylogdyty z Żoloborza. Pytania są tendencyjne i każdy normalnie myślący człowiek odpowie na nie podobnie co nie zmienia faktu, że pytają o rzeczy tak na prawdę nieistotne a przez osiem lat odwalali samowolę w dużo istotniejszych kwestiach.
@BezDobry: ok, to nie jest odpowiedź na moje pytanie ale idźmy dalej.
Do tej pory każde referendum było jasne. :"Czy chcesz żeby Polska wstąpiła do Unii?" Odpowiedź: tak - wstępujemy, odpowiedź: nie - nie wstępujemy. Angole mieli referendum czy chcą opuścić UE ale zasady takie same - chcesz wyjść z UE : tak wychdzimy, nie - zostajemy. Proste? Proste.

No i teraz mam pytanie do Ciebie. Pytanie pierwsze w referendum:

"Czy
@banzi @banzi

@BezDobry:

Do tej pory każde referendum było jasne. :"Czy chcesz żeby Polska wstąpiła do Unii?"

No i teraz mam pytanie do Ciebie. Pytanie pierwsze w referendum:

"Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?"


Co sie stanie jeżeli referendum będzie wiążące i większość odpowie: TAK ?


Polexit nie jest w tej chwili na stole i żadne liczące się ugrupowanie
@BezDobry: pytaj onety i tvny, ja się trzymam RMFu i Mazurka - Polaka znak 4 x TAK, a jak komuś przejdzie przez myśl żeby na takie pytania odpowiadać "NIE" to won z Polski, krótka piłka