Wpis z mikrobloga

Imagine być boxdelem
i stracić wielomilonowy biznes którego byłeś stworzycielem
Bo byłeś takim przegrywem że jako 19latek tylko 12 latki wierzyły w wersje o tallguy i z nim pisały
Bo dorosłe kobiety zaczeły się nim interesować dopiero jak był milionerem XDD
Choć i tak panie michale nastolatki są dla zarządu minecraft jak stuu i łukasz wawrzyniak
Pan może jechać co najwyżej na meline i prosić tucznika o walke
#famemma #boxdel #pandoragate #danielmagical #wardega
Pobierz talarzon - Imagine być boxdelem 
i stracić wielomilonowy biznes którego byłeś stworzy...
źródło: boxdel rudy
  • 7
Skąd wiesz? Przecież było mówione że w materiale Konopa będą mocniejsze materiały na Barona


@Bragzii: Bo siedziałem z nimi wtedy na ts3.yt i jak wszyscy jak rezi multi stuu kierzek niedzwiedz itp jedzili na wszystkie eventy to boxdil siedział masno w domu bo #!$%@?ł by się wielki mit poteznego tallguy, jedyne co moze miec na sumieniu to rozsylanie dzieciecych softow do czego debil sam sie przyznal na swoim filmiku wyjasniajacym
@Seb9910: Ta w tym filmiku powiedzial ze jedyne co moze sobie zarzucic to ze rozsylal jej softy tej olciak gdzie oboje byli niepelnoletni tylko ja wtedy z nimi siedziałem co prawda nie wiedzialem ze za tymi wyciekami stał boxdil ale on wtedy miał 19lat skonczone a olciaks 13/14 a ja 14/15 wiec moim zdaniem to sie pograżył tym wideo bo ja to bez problemu bede zeznawal w tej sprawie. No chyba