Wpis z mikrobloga

Wy też żywcem nie macie co w tej gierce robić? Dzisiaj pograłem parę godzin bo jestem chory, gierkę kupiłem przedwczoraj, i rozegrałem wszystkie squadbattles, rivalsy, kwalifikacje FC, zrobiłem wszystkie zadanka dzienne, tygodniowe i dwutygodniowe że z XP stoję w miejscu, ewolucje porobione... Zazwyczaj w maju zaczynał się taki okres że wchodziłem do gierki 3x, raz rozegrać rivalsy, raz kwalifikacje i raz FC, ale widzę że tutaj ten system został nam zaproponowany od samego początku. Pograłbym więcej nawet, bo coś nie coś wychodzi (chociaż utknąłem
w 6 lidze i ni w tą ni w tą nie mogę się ruszyć) ale bądżmy poważni, ani punkty mi nie wpadną, ani paczki, ani zadań nie porobię przy okazji, jedyne co to zdobędę te 400-500 coinsów co mecz. Tragedia jest, w półtorej dnia przerobiłem cały content przygotowany chyba na jakieś 2 tygodnie. #fut
  • 4
@michalxd21 Mam podobnie. 32/32 spotkań w SB rozegrane, liga 5 ale nie chce mi się cisnąć na siłę, zadania ze strzałami, asystami porobione.

Liczyłem, że wczoraj chociaż dodadzą zadania w towarzyskich srebrnymi składami, a tu nic. Dobrze, że jutro ruszają mistrzostwa i pewnie o 19 zadanie o jakiegoś zawodnika, ale to i tak będę czekać do zakończenia tygodnia w SB by je robić
@Bo-Brownik a jak ci leżą ewolucje? Bo u mnie po półtorej dnia zarówno Gravenbach jak i Nunez prawdopodobnie na FC wylądują już na ławce. Jeśli to mają być bajery którymi jesteś w stanie zagrać kilkadziesiąt spotkań maks, i to łącznie z ich robieniem, to nie widzę sensu się w nie bawić.
@michalxd21 Zrobiłem bo myślałem, że bardziej przydatni będą i dwa tygodnie prawie byli. Akurat u mnie też Nunez, Fati i Gravenbech i tylko jutro
Nunez pogra w pierwszej 11, ale na skrzydle.

EA jak to EA, stworzyli system i ciekawe ile wytrzyma. Tak samo jak momenty w tamtym sezonie (też wszystkie już zrobiłem), czy te wydarzenia związane z głosowaniem na zwycięzców meczy, drużyn, co w tamtym sezonie była na to rubryka w