Wpis z mikrobloga

@sztokula: ale tu chyba nie chodzi o chwalenie, bo pisali na priv do siebie. Dodatkowo nie wiedzieli ze maja 13 lat bo mowily ze maja 16. Do tego nie ma co porownywac ludzi z csa/metina do Minecraft bo to przy mc duzo dziewczynek sie krecilo.
@RafDan: ludzie pisali na priv a potem wszystkie screeny latały na czacie. tak samo jak teraz na discordzie. To było ochydne 10 lat temu jak i teraz. I nie podlega do dyskusji. Inna sprawa to zakłamywanie wieku przez kobiety, zdarza się to prawda
@sztokula: Ja kumam, ze teraz jest takie pospolite ruszenie i dobrze. Natomiast ostatnie 7 - 8 lat na youtubkach, Internetach, omeglach to była istna wylęgarnia patologii, patostrimy itd,lanie sie po mordach, rozpijanie matek. I duża część wykopków przyklaskiwała temu, i bawiła się dobrze. I co nagle teraz wszyscy ludzie się obudzili i odróżniają co jest dobre, a co złe....?
@sztokula: Ty chyba kolegów nie masz. Najpopularniejszymi żartami w mojej ekipie jest to że jesteśmy pedałami a nasze dziewczyny to przykrywki, obejmując własną dziewczyne potrafie powiedzieć kumplowi żeby mi dupy dał jak wczorajszej nocy i nikogo to nie bulwersuje. Wyjmij kija z dupy