Wpis z mikrobloga

Mirki z #elektronika #warsztat #majsterkowanie, sprzedałem tu niedawno jednemu z Was dwa fajne stoły laboratoryjne, trzeci (inny) poszedł przy okazji. Teraz znalazł się jeszcze jeden, może ktoś się znajdzie chętny?
Stół pierwotnie był podstawą jakiegoś systemu pomiarowego, obecnie świetnie się sprawdzi jako stolik do warsztatu elektronika. Jest bardzo solidny, dość ciężki, stelaż ze stalowych profili, całość na kółkach. Blat 70x70cm, pod blatem wysuwana półka na klawiaturę, spod półki wyjeżdża w bok (dowolny, leworęczni też będą zadowoleni) dodatkowa półka na myszę.
Cena: 300zł, odbiór w Markach k/Wawy. Stół obecnie jest zdemontowany do elementów płaskich, da radę zabrać nawet osobówką.
Pobierz Jarek_P - Mirki z #elektronika #warsztat #majsterkowanie, sprzedałem tu niedawno jedn...
źródło: 20231005_114248
  • 6
prawda, że nie mam? Żona twierdzi, że miejsce mi się skończyło tak -20m^3 gratów temu...


@hrumque: ....niech bierze przykład z mojej, która mnie namawia, bym ten stolik zostawił sobie, mogę przecież na strychu go postawić (mała klitka pod kopertowym dachem), bo raz na 5 lat się tam może do czegoś przydać :D
@hrumque: czarnym matowym lakierem jeszcze mógłbym całość pociągnąć :D
Tylko kurka, nie chce mi się, chcę to w miarę sprawnie upłynnić, bo miejsce zajmuje.
Generalnie likwidacja tego laboratorium mnie o ból głowy przyprawia, nie dość że to jest moje dziecko, "temi rencami" w większości wykonane i przez kilka lat dopieszczane, to teraz je muszę likwidować, większość jego wyposażenia zwyczajnie złomując, choć czasem aż serce boli...