Wpis z mikrobloga

allee cieszy mnie prawdopodobny cancel tego oskarka, mega irytujacy typ z #!$%@? ego co sie śmieje #!$%@? wie z czego, zawsze źle z oczu patrzyło, a słuchanie jak śmieć spanikowany na filmie wardegi płacze to miód na moje uszy. Ciekawe kiedy pilociara go zostawi, bo jak chce działać jeszcze w necie z chłopem który ma łatke pedo to nie wiem

#famemma
Pobierz jajmun - allee cieszy mnie prawdopodobny cancel tego oskarka, mega irytujacy typ z #!...
źródło: APkrFKYSlNQRs26y-gaQJjeYSYC61uH0akOsVNHc9VizxA=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj
  • 11
allee cieszy mnie prawdopodobny cancel tego oskarka, mega irytujacy typ z #!$%@? ego co sie śmieje #!$%@? wie z czego, zawsze źle z oczu patrzyło, a słuchanie jak śmieć spanikowany na filmie wardegi płacze to miód na moje uszy. Ciekawe kiedy pilociara go zostawi, bo jak chce działać jeszcze w necie z chłopem który ma łatke pedo to nie wiem


@jajmun: Niestety, ale śmiem twierdzić iż jest to jednak marzenie ściętej
@jajmun: Nie znam szczegółów jego twórczości, ale bazując na samym nagraniu oświadczenia, myślę, że wybronią go. Po oczyszczeniu z zarzutów doda o tym informacje i większość rodaków o pamięci złotej rybki zapomni o wszystkim :)