Wpis z mikrobloga

@202492: Wchodzimy w spiskowe teorie, nie wiem jak było. Faktem jest jednak to, że hamas wymordował kilkuset cywili, często całe rodziny, nikt ich do tego nie zmuszał. Wchodząc w tą szurię wystarczyło dać im wolną rękę, by mieli pole manewru dla swoich zbrodni. Czytałem już dziś wiele komentarzy usprawiedliwiający mordy- bo historia. bo podpucha izraela itp. jak rozumiem usprawiedliwiasz morderstwa na losowych ludziach? Jaki jest przelicznik jedno zabite palestyńskie dziecko to
@selflessness: Jeśli organizację terrorystyczną o nazwie Hamas popiera jakieś 80 % Palestyńczyków, a wielu z nich udziela schronienia terrorystom, to muszą liczyć się z tym, że oberwą. Zwłaszcza jeśli dokonali ataku na znacznie silniejszego przeciwnika. Sorry, ale naloty na Hamburg czy Drezno też należy uznać za zbrodnię wojenną, co nie zmienia faktu, że w tamtym czasie Niemcy sobie na to solidnie zasłużyli. Jak to ujęli wówczas Anglicy, naiwnością jest myśleć, że
Mam nadzieję, że udostępniasz swoje lokum jakiejś biednej, palestyńskiej rodzinie? Bo ta twoja obrona ich praw to nie tylko głupie gadanie ale też realne działanie? Lepiej, żeby tak było


@Festiwal_Panczy: jak można być tak głupim, mam się zgadzać na zabijanie niewinnych ludzi, jeśli nie przyjmę ich do domu?
@BezzZnaczenia: powinni najechać miejsca w których podejrzewają, że są bojownicy Hamasu i ich szukać. a nie ładować na ślepo w zabudowania cywilne. jedyne co osiągną to zradykalizują Palestyńczyków jeszcze bardziej.
Jak wpieprzasz się na czyjeś terytorium, mordujesz cywili


@selflessness: W 1947 roku znacznie więksi od Palestyńczków ustalili, że państwo Izrael ma tam istnieć i kropka. Nam też zabrano Kresy Wschodnie na rzecz ZSRR, a Polsce przyznano Ziemie, które przed wojną należały do Niemiec. Dziwnym trafem jakoś nikt nie organizował zamachów po 1945, nie wkraczał z bojówkami paramilitarnymi na teren sąsiada, poza kompletnym marginesem nie wykrzykiwał Lwów jest polski albo Stettein ist
W 1947 roku znacznie więksi od Palestyńczków ustalili, że państwo Izrael ma tam istnieć i kropka.


@CocoJumbo266: W 1795 ustalono, że państwo polskie ma przestać istnieć i kropka xD

To, że Palestyńczycy kilka razy dostali solidny wpierdziel,


@CocoJumbo266: Twoja perspektywa historyczna jest zupełnie nie trafiona. Na naszych terytoriach rozwiązano ten problem tym, że Polaków ze wchodu osiedlono na ziemiach poniemieckich. Niemcy wywołali straszliwą wojnę i dlatego musieli się pomieścić w
@emenems: spedziles ostatnie 10 lat pod kamieniem? Przeciez to wystarczy przescrollowac pare dni wstecz zeby znalezc

imigrant zgwalcil 13 latke

imigrant zabil emerytke

imigrant nie bedzie deportowany po brutalnym gwalcie na 45 latce

ale rozumiem ze do twojego szurskiego lba nie docieraja takie informacje bo psuja gownopoglady o nieskazitelnej czystosci najezdzcow? xDDD
@selflessness: Jeśli organizację terrorystyczną o nazwie Hamas popiera jakieś 80 % Palestyńczyków, a wielu z nich udziela schronienia terrorystom, to muszą liczyć się z tym, że oberwą.


@CocoJumbo266 A co z pozostałymi 20%? Ilu udziela schronienia terrorystom? I skąd w ogóle są dane o 80% poparciu dla Hamasu? Bo na mój gust skoro hamas to terroryści to społeczeństwo które żyje pod ich rządami może też być nieco sterroryzowane co mogło zaważyć