Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie się podziały dziewczyny?
Mam wrażenie że w polsce na jedną dziewczynę przepada z 5 mężczyzn. Idę do pabu, dyskoteki czy klubu. 80 procent to mężczyźni. Tinder, serwisy randkowe 80% mężczyźni. Już nie wspomnę o studiach co zrobiłem czy mojej pracy technicznej. Idę ulicami grupki 5-6 osob, przeważnie chłopacy i jedna dziewczyna. To jakiś równoległy świat jest czy siedzą w domu i Netfliksa oglądają?
#przegryw #zwiazki #tinder #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
Anonim (nie OP): A czego się spodziewasz? Pewnie już się witasz powoli z 30 na karku (tak się domyślam), to traktuj to jak zwykłe następstwo rzeczy. Brakuje kobiet - to już i spisy narodowe nam mówiły i statystyki pisane na kolanie. Ale spokojnie, ilość ciał niebieskich skłonnych do puszczenia się w obrót sfer wzrasta wykładniczo w okolicach 30-35 lat. Oczywiście bajkowy scenariusz to nie jest, ale dorosły z ciebie człowiek to
@mirko_anonim: To powiedz jeszcze skąd jesteś. W Warszawie, Krakowie, Wrocławiu jest duuuuuużo dziewczyn młodych. Tinder i studia techniczne to wiadomo, statystyki są jakie są, ale w miastach o których wspomniałem masz mnóstwo grupek mieszanych albo samych dziewczyn na ulicach, również w klubach, pubach.
@mirko_anonim: transport publiczny to większość kobiet, centra handlowe w tygodniu w godzinach 10-15 same kobiety. Kierunki humanistyczne, pielęgniarstwo, administracja itp, większość kobiet. Na mieście w godzinach gdzie chłop najczęściej #!$%@? w robocie to same kobiety.
@mirko_anonim: Ja znam głównie laski co mają chłopaków. Teraz rzadko, która jest sama. Na pstryknięcie palcem każda dziewczyna może mieć chłopaka w dzisiejszych czasach, to wiesz. Teraz już młode dziewczyny szybko znajdują chłopaków (15-20), a im starsze (20+) to ciężej znaleźć wolne z tego co zauważyłem. Sam mam 23 lat i robiłem research jak to wygląda, bo szukam od kilku lat