Wpis z mikrobloga

PO-wska przybudówka, lansowana przez niektóre media jako konkurencja dla PiS/PO w celu tylko i wyłącznie wepchnięcia do sejmu koalicjanta dla Tuska przez nieogarnięty motłoch. Po wyborach będą łykać rudemu po same kule. W końcu PSL ma w tym doświadczenie xD
Niesamowite, że zostało nam raptem 5 dni, żeby obudzić się w lepszej Polsce dzięki temu Panu ( ʖ̯)


@jmuhha: Weź sobie lepiej odpal jakieś stare odcinki "Mam Talent" na playerze i zostaw tę myśl w sferze marzeń, a nie pchasz kolejnego Kukiza do rządu. Jedyna różnica, że Kukiz był od PiSu, a Hołownia jest od PO. Zadanie obu okazało się identyczne: zebranie trochę głosów, którymi
@jmuhha: Wrzucam nieważny głos. Mam poglady mocno liberalne(światopoglądowo i gospodarczo). Chciałem głosować na zasadzie "mniejszego zła" ale w każdej partii są jakieś rzeczy które ją kompletnie skreślają dla mnie. W przypadku Hołowni to ta likwidacja gotówki i deklaracja, że będą niwelować różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn
@jmuhha: a ja się pytam gdzie to wybitne przekonywanie o którym pisałeś.
Bo na razie widzę pytanie ludzi na kogo głosują a zero info czemu to trzecia noga taka fajna, poza likwidacją gotówki i elitami co busami jeżdżą.
@LeKosmita: czy działasz gdzies w strukturach? Planujesz sam zalozyc partie?

Czy slyszales kiedys by ktos wspominal ze oddano "0,44%" niewaznych glosow? Moze ktos tak mowi, ale chyba tylko dla statystyki, a nikt sie tym nie przejmuje.

Chciałabym, żebyś rozumiał mój tok myślenia.
@jmuhha:

czy działasz gdzies w strukturach? Planujesz sam zalozyc partie?

@Libertarianie tu jest partia pod której postulatami bym sie chętnie podpisał(nie że to mi jakoś ultra pasuje ale idzie w zdecydowanie dobrym kierunku). Niestety nie startują w tych wyborach

Czy slyszales kiedys by ktos wspominal ze oddano "0,44%" niewaznych glosow?

W wiadomościach nie od ludzi dość często