Wpis z mikrobloga

czytam te wasze wpisy żeby obalić pis... hehe, szczerze, jak dla mnie nie rozumiecie reguł gry. Kto sprzedawał spółki energetyczne obcym koncertom i inne spółki państwowe? Co PO robiło? Sprzedawało również to co się dało z majątku polskiego.
Myślicie że jak pis odejdzie to będzie już lepiej? Konfa ma przejąć władzę? Przecież ci ludzie to zwykli krzykacze.
Jeśli po nie dał rady utrzymać władzy, donaldino miał nie lecieć do Brukseli a poleciał, i inne bajeczki, to powiem wam szczerze, nie idźcie na głosowanie.
Dzisiaj największym zagrożeniem dla Polski jest sama Unia Europejska. Jej dyrektywy, nakazy, zakazy, kary. Twór który miał jednoczyć teraz dzieli. Narzuca swoje własne wizje innym krajom a te które ich nie przyjmuje tylko i wyłącznie marginalizuje i odcina od funduszy jak Polskę.
Jak widać ZSRR zostało zastąpione UE...
Poczytajcie sobie moje wpisy na temat jak sobie wyobrażacie - zamykanie kopalń, odejście od węgla, jeśli 80% lub więcej polskiej energetyki jest budowana na węglu? Wyobraźcie sobie jaki to koszt?
Nie ma ideałów, pis nie jest ideałem, ma swoje wady jak każda partia, ale pokażcie mi partię bez wad?
Głównie chodzi o to że pis jest partią socjalistyczną nastawioną na odbudowę polskiego kapitału w spółkach strategicznych. Wiadomo wiele projektów jest nietrafionych ale która partia potrafiła rządzić skutecznie?
Dodam że PO likwidowało jednostki wojskowe przy wschodniej granicy.
Jak dla mnie macie małą wiedzę... tak szczerze.
To że pinokio ma problem z wysławianiem się i nie jest dobrym mówcą to tylko jakiś minus jego aparycji, ma swoje wady i to poważne.
polityka zagraniczna pis też zostawia wiele do życzenia, ale dużym sukcesem było sprowadzenie wojsk USA do Polski to jest wielki sukces.
Przypomnę że Po wszystko robiło żeby te wojska nie stacjonowały w Polsce.
jak widać lepiej mieć swoje kopalnie, swoje elektrociepłownie, swoje wojsko i w razie kryzysu jesteśmy samowystarczalni.
Ogromnym minusem pis to jest zadłużanie państwa. Do tego kiepska reforma finansów i zamknięcie kraju w czasie COVID, zadłużenie kraju do niebotycznych rozmiarów i szczepienie ludzi szczepionkami, które okazały się bublami.

#polityka #pis #tvp #tvn #polska #po
  • 7
@jerzy-michalll: Wszystko to jest nieistotne. Teraz najważniejsze jest pozbycie się najgorszego szkodnika w historii kraju, PiS i TVP

Poczytajcie sobie moje wpisy na temat jak sobie wyobrażacie - zamykanie kopalń, odejście od węgla, jeśli 80% lub więcej polskiej energetyki jest budowana na węglu? Wyobraźcie sobie jaki to koszt?


XD kopalnie i tak i tak trzeba zamknąć w perspektywie dwóch dekad, bo kończy się węgiel.

Przypomnę że Po wszystko robiło żeby te
@jerzy-michalll:
No i dlaczego mi tutaj tak bezczelnie kłamiesz?
Co kolego?
Bardzo nie ładnie z twojej strony.

Tusk nie chciał tarczy, która broniłaby jedynie terytorium USA, natomiast chciał taką, która również obejmowałaby choć w części, albo strategiczne punkty w Polsce.
USA chciały wybudować tarczę, ale tylko i wyłącznie dla siebie, bez jakiejkolwiek polskiej ingerencji, a tereny miały przejść całkowicie pod zarząd USA - tego Tusk nie chciał.
Chciał natomiast, żeby Usa