Wpis z mikrobloga

Ale się nie da już słuchać tego konfedepisowskiego #!$%@? o tym jak się skończy świat. No straszne #!$%@? rzeczy, bo:
1. Nie będzie można palić śmieciami w piecu -SKANDAL
2. Będą ludzie w przyszłości jeździć elektrykami. (Oni nawet nie widzą, że ten upór przy benzynie to tylko i wyłącznie wsteczniactwo, a poza tym z roku na rok i elektryki i baterie zapewne będą - lepsze, wydajniejsze, korzystniejsze cenowo)
3. Gej będzie mógł był gejem i zalegalizować swoje życie z innym gejem. Straszne rzeczy - polska prawica szykuje trumnę
4. Zrobi się prawo aborcyjne nastawione na wybór - KOSZMAR PRAWICY nie móc powiedzieć innym co robić z własnym życiem
5. Kopnie się Kościół w dupę i ustali nowe reguły co do finansowania i religii - straszny skandal, że wierni sami, bez większej państwowej pomocy będą musieli się wysilić na utrzymanie swojej wspólnoty
6. I co najważniejsze - będziemy mieli na powrót lepsze relacje z unią - największy strach prawicy i dziadów, którzy nie potrafią powiedzieć słowa w obcym języku, którzy przy Francuzie czy Niemcu czuli takie zakompleksienie, że już woleli nas wyprowadzać z UE.

A #!$%@? z wami. Dzisiaj słońce wstało na zachodzie. Unikniemy scenariuszu Białorusi i nie będziemy iść pod rękę z Talibami, ruskimi (celowo z małej) i innymi Chińczykami. Idziemy z Zachodem i z nimi będziemy wspólnie budowali nowy, wspaniały świat (specjalnie to zacytowałem by pękły te wasze konfederackie dupska)

#po #neuropa #trzeciadroga #lewica #pis #bekazpisu #bekazkonfederacji #wybory #polska
  • 49
nimi będziemy wspólnie budowali nowy,


@Charleswhite: A co najlepsze rozprawimy się z tymi przeprzydłymi prywaciarzami dojębiac im podatkami i rozrostem biurokracji, a woluem uchwalanych przepiaów, jak co roku, będzie bił rekordy objętości. Wiwat nowy świat!
2. Będą ludzie w przyszłości jeździć elektrykami. (Oni nawet nie widzą, że ten upór przy benzynie to tylko i wyłącznie wsteczniactwo, a poza tym z roku na rok i elektryki i baterie zapewne będą - lepsze, wydajniejsze, korzystniejsze cenowo)


@Charleswhite:
Wszystko spoko poza tym.
Gej będzie mógł był gejem i zalegalizować swoje życie z innym gejem


@Charleswhite: A to dzisiaj w Polsce (przypominam że chyba jedynym krajem w europie gdzie za homoseksualizm nigdy nie szło się do paki) bycie gejem jest nielegalne? Jakbym dzisiaj uznał że kobiety to jednak nie to i umówił się z jakimś typem to wracając od niego policja zajechałaby mi drogę suką i wrzuciła na dołek czy na czym polega ta
@Woojteek001: A co Niemcy mają do powiedzenia w naszym kraju? Tyle samo co we Francji xD Wiesz dlaczego zamykają elektrownie jądrowe i, że za niemiaszkami ciągnie się to od lat 60? Że cała ich obecna elita wylansowała się na sprzeciwie do atomu jeszcze jak sami mieli po 20 kilka lat? To nie jest tak, że oni coś sobie wymyślili, tylko ten ruch wyrósł na ogromnym proteście społecznym, ale co ja Ci
1. Nie będzie można palić śmieciami w piecu -SKANDAL

I bardzo dobrze, już dawno powinien być wprowadzony zakaz ogrzewania paliwami stałymi - tylko to wymaga budowy wielu elektrowni jądrowych i inwestycji w OZE żebyśmy mieli tani prąd do grzania.

2. Będą ludzie w przyszłości jeździć elektrykami. (Oni nawet nie widzą, że ten upór przy benzynie to tylko i wyłącznie wsteczniactwo, a poza tym z roku na rok i elektryki i baterie zapewne
2. Będą ludzie w przyszłości jeździć elektrykami. (Oni nawet nie widzą, że ten upór przy benzynie to tylko i wyłącznie wsteczniactwo, a poza tym z roku na rok i elektryki i baterie zapewne będą - lepsze, wydajniejsze, korzystniejsze cenowo)


@Charleswhite: wszystko spoko, tylko bez wymuszania w stylu zakaz sprzedaży spalinówek i podatek od ich posiadania, ok?
@Charleswhite: babcia mi mówiła, że w 1954 roku na wsi u niej postawili słup z elektrycznym światłem. I byli ludzie którzy pod nim nie chodzili w nocy, bo Bóg jak by chciał aby w nocy było światło, to by to inaczej wymyślił. I był Pan co protestował, bo światło padało na cześć jego obory i krowy zaczęły dawać mniej mleka.
Ale jako że teraz jesteśmy krajem rozwiniętym ( My, Polska )
@Glikol_Propylenowy: A wiesz czemu wylansowali sie na anty atomie? Bo sa pro ruscy i beda to cisnac w PL. Z reszta, dwie jadencje Tuska przezyłem to i trzecia tez ale wykopki szykujcie wegielek, bo niedlugo juz sie posracie. Nawet JK was tak nie wydymał.