Wpis z mikrobloga

#wybory no ok, partia na którą głosowałem przegrała sromotnie. Pozostaje mi wam zaufać, że ta koalicja 9 partii politycznych (dwóch najlepszych rolników Polski i Zielonych którzy nienawidza rolników, pedałów, transgenderystow i komunistów) zamieni nasz piękny kraj w krainę mlekiem i miodem płynąca. Jako patriota, tego wam i sobie z całego serca życzę.

Tylko proszę, żeby Ministrem (czy już teraz powinienem napisać Ministrą) Obrony narodowej nie został jakiś kochanek Biedronia, czy inna szirling wilgus, która uważa że bezpieczna polska to ta, w której jest mniej wypadków samochodowych. Serio, dzieci nie mam, więc #!$%@? tam, niech w szkołach uczą ich dark queeny i inne specjalistki od obierania bananów, ale żeby chociaż żołnierze nie musieli zmieniać mundurów na różowe i nie wprowadzac tam parytetów.
Pozdrawiam
  • 11
@tsumazi: żadnych urojeń. Po prostu chciałbym tylko tej jednej rzeczy, żeby Ministrem ON był heteroseksualny (a przynajmniej nie zadeklarowany gej) gość, w miarę rozsądnie patrzący na świat. Ot co