Wpis z mikrobloga

@XYZ91: co ty piszesz xD Jak nic więcej Zadbany nie udostępni, a rozmowy z tą Olciak były podobno bardziej zwyrolskie z podduszaniem itp, to Baxton w internecie wróci do łaski. Podobnie z wyrokami, oglądałem i czytałem wypowiedzi osób znających się na prawie i dla Baxtona nie można postawić żadnego konkretnego zarzutu, byleby wybronił się z tego niepoinformowania służb o możliwości popełnienia przęstępstwa.
@m4xejd: Bo miał wiedzę, że Stuu wykorzystuje nieletnie dziewczynki, nawet wiedział z jakimi i siedziałby cicho do tej pory, mało tego, brał takiego Dubiela do walk, Lexy, Błońskiego itd mimo, że o wszystkim też wiedzieli, zrobił sobie siatkę i udawali, że wszystko jest ok. To po pierwsze. Po drugie pisanie w takim charakterze do osób małoletnich jest nielegalne i gówno mnie obchodzi, że jakiś wykopek mówi, że się nic nie stało.
Po drugie pisanie w takim charakterze do osób małoletnich jest nielegalne


@XYZ91: no właśnie nie jest nielegalne, jeżeli nie jest jest środkiem bądź nie prowadzi do skłonienia małotniego do stosunku. Jest obrzydliwe, ale nie nielegalne. Po tym co piszesz to rzeczywiście nie masz 20 lat, bardziej tak 16.
@XYZ91: chciałem odpisać Ci bardziej merytorycznie, bo w odpowiedzi napisałeś kłamstwa, ale odpuszczam. Szkoda czasu na osobę, która nie potrafi korzystać z google i sprawdzić co jest legalne a co nie jest. Wypowiedzi prawników i radców prawnych w tym temacie mówią jasno, że nie jest to nielegalne. Ale wykopek z rocznika 91 wie lepiej xDDD
@m4xejd: #!$%@? Ci się, jak miał 18 lat to pisał z 13 latka , a jak miał 19 to pisał z 14 latka, różnica wieku między nimi to 4.5 roku, więc przez pół roku różnica to 5 lat
@XYZ91: tak naprawdę nie ma co z nimi gadać bo to ludzie pewnie jeszcze z podstawówki , ale polecam każdemu dla kogoś to przecież nic takiego postawić się w sytuacji kiedy to do waszej córki czy siostry pisze obleśny typ. Oni są #!$%@? jacyś #!$%@? czy to zwykle trolle bo nie rozumiem , jak można być takim zjebem.


@Bibiwarum: ale co ma postawienie się w roli rodzica do polskiego prawa.
@PomocnikBob: Dobry jestes wujek. Prawnik Ci powiedział xD Prawnik to za takie informacje bierze 150 w zwyz już widzę jak biegowa się pytać o grubasa z internetu ale ok. Druga sprawa to piszesz o wiadomościach, a pomijasz temat ukrywania. Tego się nieda wybronić i kropka. Trzecie to wiem, że bardzo chciecie powrotu waszego idola ale zrozum, że to co napisałem w 1 wiadomości NIJAK SIE MA do tego co Ty tu