Wpis z mikrobloga

@LM2525 załóżmy że referendum jest ważne i PiS używa tych wyników w jakikolwiek sposób, choćby tylko propagandowo. KO może zrobić następnym razem swoje referendum bo widzi że te rezultaty mają znaczenie. Miejmy nadzieję z lepiej sprecyzowanymi pytaniami. Nawet jeśli miałoby to być początkowo z pobudek propagandowych to i tak jest ok. Ta spirala mogłaby się nakręcić. Ostatecznie im więcej do powiedzenia mają wyborcy tym lepiej. Nie mówię o ustalaniu składek i wysokości
@hughmm Ludzie swoją frekwencja i proaktywna postawą sami zamanifestowali przeciwko manipulacjom wokół referendum. Jedyne do czego teraz można wykorzystać to referendum to całkowicie olać pytania w nich zawarte, bo Polaków to nie interesowało i działać zgodnie z warunkami ekonomicznymi i demograficznymi (mówię tutaj o wieku emerytalnym) czy prowadzić inne działania przeciw imigrantom niż dziurawy mur, przez który bez problemu można kupić wizę wjazdową.

Jeżeli jakiekolwiek referendum miało by mieć sens, to była
@d_garm to do czego można je wykorzystać to się dopiero okaże bo wynik można zinterpretować w dowolną stronę. Jedyne co 60% społeczeństwa zamanifestowało to pozbawienie się głosu. To czy te pytania ich nie interesują to okaże się dopiero gdy będą podejmowane decyzje dotyczące tych kwestii. Ale wtedy już nie będą mieli nic do powiedzenia.
@dvnx: hej typowy polaczek, na złość mamie odmrożę sobie uszy. Rozumiem, że szykujesz mieszkanie dla imigrantów? Może twoja kobieta też się szykuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie głosuje na PiS żebyś mi nie wypomniał
Rozumiem, że szykujesz mieszkanie dla imigrantów?

@Charles96:
Witam konfederatę. Tak, hostowałem ukrainkę z buczy, jak putin wjechał w ukrainę i kijów. Tak, pojechała już do swoich bliskich "bo niezręcznie było jej być dla nas ciężarem". Aha, żadnych "czarnych" imigrantów Polska nie dostanie, bo do tej pory przyjęliśmy 2 mln ukraińców uchodźców wojennych, było to powtarzane wielokrotnie.
STOP PROPAGANDZIE!
@PlanetHell: Frekwencja w referendum to 41%, ale 80% odmawiało, ta? Idioci i nieuki tobie podobni po prostu wybrali sobie podobnych xD Opozycja jest tak atrakcyjna dla wyborców i silna, że największa jej partia nawet nie zdołała pobić tak skompromitowanej władzy jak PiS w pojedynku 1vs1. Teraz stworzą koalicję 8 partii, co może pójść nie tak xD
wyraźnie zaznaczyć, że NIE CHCĄ referendum, no mistrze.


@znikam5: Komisje łamały prawo i pytały każdorazowo czy wydawać kartę do referendum. Mam to nawet nagrane przy odbieraniu przeze mnie kart.