Wpis z mikrobloga

@aa-aa: #!$%@? akcja, głosować na byle kogo tylko po to żeby zrobić innym na złość, pyerdolą o jakiejś konstytucji nie wiedząc dokładnie o co chodzi, ktoś coś łamie, gdzieś, ale nie jak dopytasz to w sumie nie wiedzą. Ludzie głosują na złość drugiej partii a nie za tym co inne partie opozycyjne mają do zaoferowania, w tym kraju kurva nigdy nie będzie dobrze. Tu przydałby się jakiś dyktator który by trzymał
@aa-aa: Nie wiem jak mozna napisac taki wpis. Gosc sam przyznaje ze jest cwiercinteligentem i ze nie ma pojecia o co chodzi, ale wszyscy mowia zeby odsunac pis, wiec glosuje na opozycje! Nie rozni sie wiele od babci dowozonych autobusami na wybory zeby glosowac na PiS.

Oczywiscie ja sie zgadzam ze po 8 latach powinna byc zmiana, no ale ludzie uzyjcie glowy.
Nie wiem jak mozna popierac plucie politykow w twarz
głosować na byle kogo tylko po to żeby zrobić innym na złość


@Darthal: a to niby korwiniści głosują żeby lewaków dupa piekła. Otóż nie, korwiniści głosują na krowina bo się z nim po prostu zgadzają. A tuskowcy głosują na tuska bo się z nim nie zgadzają, ale liczą że nie spełni obietnic xD
@Darthal: @FLAC @aa-aa Wyobraźcie sobie że macie do wyboru dwie cele więzienne. W jednej siedzi nieprzyjemny typek nr 1 z którym nie pogadasz i musisz na niego uważać ale generalnie jest zrównoważony psychicznie.
W drugiej siedzi nieprzyjemny typek numer 2 który będzie cię z całą pewnością ruchał w dupę może i pobije.
Którego wybierasz?
Żadnego i niech wybierają za ciebie bo pierwszy też ci nie leży?

Ten drugi to PiS zgadza
@masz_fajne_donice: Przykłady bez sensu :) wiesz, mógłbym powiedzieć to samo mówiąc że ten drugi to PO. Tam nie ma kryształowych ludzi a jeżeli twierdzisz że wszystko lepsze niż KO, to mógłbyś się bardzo pomylić, ale może się o tym przekonasz, tylko bądź obiektywny.
@Darthal: @FLAC Ale perspektywa tego wyborcy o którym piszecie jest taka jak z mojego przykładu. Według niego to PiS jest tym ruchającym w dupe inaczej by nie poszedł do wyborów. Więc dlaczego się dziwicie jego decyzją?
Ja podobnie - 8 lat temu zagłosowałem na PiS i dudę żeby tylko PO się pozbyć, pożałowałem i teraz z żalem na 3D oddałem głos mając zawrotne 24% w pokryciu poglądów wedle ankiety.
@aa-aa Wszyscy zachwyceni tą frekwencją, ale ludzi do urn wypchnęło m.in. agresywne napuszczanie jednych na drugich i to jest w sumie słabe; niektóre wykopki dalej plują jadem, jakby nie przyczaili, że teatr się już skończył. Pospołu smutne i żenujące. A ten z obrazka, to pewnie kolejny chełpiący się wykształceniem, którego ciężaru nie potrafi udźwignąć ( ͡º ͜ʖ͡º)