Wpis z mikrobloga

Dyskryminacji mezczyzn ciag dalszy. Kombiety beda mogly sobie zamowic "kierowczynie" xDDDDDDDDDDDDD
A jak ja sie identyfikuje jako baba to tez bede mogl sobie zamowic? Jakie lewackie kryteria beda decydowaly o tym czy chuop bedzie mogl zamowic sobie kierowczynie? A z drugiej strony ktos tez moze sie przeciez podac za kierowczynie choc tak naprawde bedzie sie nazywal np. Andrzej i powie, ze on nie jest kierowca tylko kierowczynia xDDD Lewactwo to jest cos wspanialego. Z jednej strony mowia, ze jest milion plci i kazdy sie moze identyfikowac za co chce a z drugiej strony jak juz przychodzi co do czego to jednak beda identyfikowac plec patriarchalnie czyli po tym jakie kto ma imie (meskie czy damskie), jak kto wyglada, jaka plec ma wpisana w dowodzie. Logika dzialania? Brak. Sens dzialania? Brak. Trzymanie sie swoich przekonan od A do Z? Brak.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks #bekazlewactwa #uber
Pobierz JulianGangol - Dyskryminacji mezczyzn ciag dalszy. Kombiety beda mogly sobie zamowic ...
źródło: Screenshot 2023-10-21 17-19-54
  • 52
@JulianGangol to akurat nie jest glupie biorac pod uwage ze znaczna czesc uberowcow to ciapuchy, ja wiem ze feminizm i lewactwo ale pomysl ze jest 1AM i zamawiasz taxi dla zony albo swojej corki. Zalezy od regionu ale w Wawie przy obecnej imigracji to sie sprawdzi
@Aurezaliusz: Tak i jasno wskazują, że to kobiety padały ofiarami różnych napaści. I to te napaści spowodowały podjęcie decyzji o możliwości wyboru przejazdu z kobietą. Czy w przypadku mężczyzn ten problem istnieje?

O 20 śledztwach dotyczących przestępstw seksualnych w przewozach osób taksówką z aplikacji w samej tylko Warszawie informowała w maju „Rzeczpospolita”. Sprawcami połowy byli kierowcy Bolta, połowy Ubera, w 13 przypadkach doszło do gwałtów. Wtedy w stołecznej prokuraturze zarejestrowanych było