Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Podmienili program po cichu zaraz przed wyborami.
Pierwsza wersja była obecna od lutego 2023 (nie 2022), a tuż przed wyborami podmienili na nowy (obcięty, bez możliwości przeszukiwania).

Ten nowszy to dopiero 18 września.Tuż przed wyborami.
@lojawyk o, już jesteście na etapie zauważenia że program PSL zaktualizowano we wrześniu. Ciekawe kiedy zauważycie że do sejmu głosowano na TD nie PSL tak jak głosowano na Nową Lewicę a nie Razem, na KO a nie zielonych i na PiS a nie Solidarną Polskę
@Wink: Całą kampanie słyszeliśmy to samo, czyli hasło "dobrowolny ZUS". Teraz już wiem, że nie był on w żadnym przypadku dobrowolny.
PSL teraz wecowało się z postulatu.

Czemu tak zaciekle bronisz kłamstw polityków?
@lojawyk chwilę szukam i co? Wywiad z lipca sprzeczny z tym co mówisz. Więc podaj mi w końcu gdzie o tym mówili bo nie słyszałem nic o dobrowolnym zusie w innej formie niż tej którą Trzecia Droga postuluje, a więc swego rodzaju wakacjach dla przedsiębiorców w potrzebie.

Tylko konfederacja szczeka że było inaczej
Pobierz Wink - @lojawyk chwilę szukam i co? Wywiad z lipca sprzeczny z tym co mówisz. Więc po...
źródło: temp_file1476840607086657572
@Wink: Masz linki wyżej. Hasło kampanii to był "dobrowolny ZUS".
Takich jak ty nie da się do niczego przekonać. Masz fakty w postaci podmienionego pliku pdf, ale to ci nie wystarcza.

Czemu tak zaciekle bronisz kłamstw polityków?
@Wink: Człowieku, masz program, który podmienili i był obecny przez większość kampami. Użyty m.in. w takich konfiguratorach jak barometr wyborczy, gdzie ktoś niezdecydowany może sprawdzić na kogo powinien zagłosować.
W ostatnim momencie to podmienili.
Tak oczywiste oszustwo wyborcze i go bronisz?
Dlaczego?
Co może przekonać tak twardogłowego npc?
Na jakiej podstawie podejmowałeś decyzję o oddaniu głosu? Nie sprawdzałeś programów?
@lojawyk dostajesz dowody że piszesz bzdury i zamiast się ustosunkować i napisać że "tak, świadomie manipuluje, faktycznie inaczej mówiono" to się rzucasz. Fakt jest jeden, wyciągnięto nieaktualny program PSL i zignorowano całą kampanię a pieski jak ty bronią kłamliwej narracji. Kończę z byciem miłym bo wyraźnie nie umiesz przyznać że racji nie masz,
@Wink: Fakt jest taki, że program był obecny w całej kampanii. Pod sam koniec go podmienili. Na nic nie odpowiedziałeś (żadne pytanie). Masz hasła, których się trzymasz.
Masz konkretne fakty: daty, programy, artykuły, hasła obecne w mediach. To nie wystarcza.
Jesteś typowym twardym elektoratem, którego nie sposób do niczego przekonać.
@albo_wutka_albo_buk: Powielacie pisowskie fejki.
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/dobrowolny-zus-trzecia-droga-wycofuje-sie-z-obietnicy/

Pierwsza wersja programu była z lutego, Trzecia Droga powstała na koniec kwietnia, potem PSL uaktualnił program, ale #!$%@?ł, bo nie usunął odnośników do poprzedniej wersji ze strony.
Tu są wspólne postulaty, które były szeroko komunikowane i wyjaśniane w mediach, i z którymi poszli do wyborów - https://polska2050.pl/trzecia-droga/12-gwarancji-trzeciej-drogi/.
Każdy, kto choć trochę interesował się postulatami 3D, słyszał o tych 12 punktach i wiedział, z czym idą do
Pobierz przekliniak - @albowutkaalbobuk: Powielacie pisowskie fejki. 
https://demagog.org.pl/...
źródło: Screenshot 2023-10-20 at 11.33.44
@przekliniak: Tylko, że PSL zmienił ten program 18 września. Całą kampanię mieli coś innego. Cały czas pomijane jest sendo problemu, czyli podmiana programu i zrobienie, żeby nie był indeksowany.
Nowy różni się np. w liczbie stron.
@lojawyk: i co masz w linkach? Wypowiedzi o wakacjach! Czytasz to co postujesz czy to za trudne? #!$%@?, jak ja mam ciebie poważnie brać jak prostych rzeczy typie nie rozumiesz. Nie rozumiesz tego że patrzeć należało na program trzeciej drogi, na to że aktualizacja programu PSLu była we wrześniu na miesiąc przed wyborami ani na to że w artykułach przytaczanych potwierdzasz moje słowa. Zadałeś kilka bzdurnych pytań bez znaczenia zamiast odnieść
Podmienili program po cichu zaraz przed wyborami.


@lojawyk: Nic nie podmienili, po prostu opublikowali oficjalny dopracowany program tak jak reszta partii opublikowała w wrześniu :D
A mieli podobno podmieć po wyborach