Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: Po tym co doczytałem, to te ziemie historycznie należały do Palestyny. Po 2 wojnie światowej żydzi mieli kilka miejsc na świecie gdzie mogli mieć Izrael. Z kolonii brytyjskiej która miała być Palestyną #!$%@? ponad pół ich ziem i dali żydom. Żydzi kierowali się aspektami religijnymi, gdyż uważali że religijnie im ta ziemia się należy a nie arabom.
Palestyńczycy zostali wyruchani przez ONZ i tyle.
Uważam że dla Palestyńczyków jest to
@Zarzutkkake: politycznie i strategicznie zdecydowanie Izrael, ale moralnie? Ten cyrk trwa zbyt długo, by móc to jednoznacznie ocenić. Izrael ma moralne prawo do odwetu za bestialstwo, ale z drugiej strony oni tych prostych muslimów tam gnębią od dawna, a ci nie pozostają dłużni.

Ja po prostu mam nadzieję, że Izrael rozwiąże problem z Hamasem w taki sposób, że nie wybuchnie tam większa wojna z udziałem Hesbollahu i innych pustynnych barbarzyńców. Nie
@Zarzutkkake: ja trzymam za to żeby Hamas zdechł i głupi ryj sobie rozwalił. Bo na tych ich isisowskich akcjach zabijania dzieci i obcinania głów rośnie śmierć zarówno Palestyńczyków jak i Izraela
@Zarzutkkake @Zarzutkkake

Tak na prawde to za kogo trzymamy kciuki bo nawet nie wiem?

A musimy za kogoś trzymać¯_(ツ)

Tak jak w przypadku ukrainy i rosji xd


Tu jednak mamy interes aby Ukraina była niepodległa. Ale może nas nie obchodzić czy z Krymem czy bez. ¯_(ツ)