Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki i Mirabelki.
Potrzebuje się wygadać albo prosić o poradę, sam nie wiem.
Opisze po krótce moja sytuacje.
Otóż zakupiłem mieszkanie na kredyt, moja różowa ma parcie żeby od razu ze mną zamieszkać. Aktualnie mieszkamy oddzielnie. Związek ze stażem dwuletnim.
Otóż moja różowa ma parcie żeby dołożyć mi się do remontu czego ja nie chce za bardzo bo nie jestem na 100% pewien jeszcze czy to na pewno to. Ona się obraza i mówi ze nie traktuje jej z tego powodu poważnie i faktycznie przez takie jazdy mam coraz większe wątpliwości. Już raz/dwa razy myślałem o rozstaniu bo nie wiem po prostu czy pasujemy do siebie. Ogólnie jest ok, moja rodzina i znajomi la lubią na ogół natomiast ma kilka wad które mnie mecza - często jest przemądrzała, potrafi się obrazić ze przy znajomych powiedziałem ze myli się w jakiejś kwestii po czym strzelała na mnie fochy ze jej nie bronię jakby od tego czy ma racje w jakimś temacie czy nie zależało jej zycie. Ogólnie mnie często irytuje swoim zachowaniem, ciężko mi to ubrać w słowa. Ja lvl 26 ona lvl 23. Ehhh sam nie wiem co robić, tak pisze żeby się wygadać.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
✨️ Autor wpisu (OP): Nie wiem co jest manipulacyjnego w tym, że mam wątpliwości co do najważniejszej decyzji w życiu. Czuje mocna presję z jej strony by już podejmować takie decyzje, jest to dla mnie uciążliwe. Tłumaczyłem jej ze nie jestem jeszcze na to gotowy a ona dalej swoje…


·
@mirko_anonim: zamieszkanie z dziewczyną z którą jesteś dwa lata ma być "najważniejszą decyzją w życiu"?

Daj jej swięty spokój, masz ją w dupie najwyraźniej i to się nie zmieni ani za kolejne lata ani nigdy