Wpis z mikrobloga

@Winiok: dlatego trzeba z miejsca odzywac się do nich jak stary znajomy a nie Hej co tam xd utrzymuje ze spermiarzy od 5 lat i wiem jak to wygląda z perspektywy julek
i nie dziwię się że tyle facetow nie rucha
@Winiok: Nie mogę bo jak sam tego nie rozumiesz to nikt ci nie pomoże
wybacz ale inteligencja życiowa/duchowa/emocjonalna gra w tym główna role
no i nie możesz wygadac jak gowno i nudno
taka jest natura ¯\(ツ)/¯
nadziej_e - @Winiok: Nie mogę bo jak sam tego nie rozumiesz to nikt ci nie pomoże 
wy...
@nadziej_e: Czyli energia skrywana w tobie ma duza role mowisz? Mowisz ze kobiety sa zdolne telepatycznie na odleglosc dziesiatek km wyczuc spierdoxa? Albo po prostu masz dobra szczeke i tyle
@Winiok: tak, potrafia to wyczuć po pierwszym zdaniu które do niej napiszesz
tak samo jak i ja potrafię wyczuć czy mam do czynienia z pustym workiem na sperme czy workiem na sperme z którym jestem w stanie wymienić jakieś poglądy
@Winiok: wybacz ale świat nie jest sprawiedliwy ale i tak w świecie pająków by cię mogła samica #!$%@?ć przy pierwszym podejściu a w naszej rzeczywistości będziesz miał okazję na poprawę i kolejne proby
@nadziej_e: Poprawa i kolejne proby znaczyc moga jakis rozwoj, przejscie jednego stanu w drugi jako "Przemiana" czlowieka. Tylko ze to jest dla osob z potencjalem czy normik na czadlite a nie dla przegrywa. Midel czy jemu podobni z sorosem przy jednym stole na rini nie siedza, pilkarz z 4 ligi nie jest na tym samym poziomie by gadac z haalandem czy kdb. W zwiazku z tym co mowisz to a mnie
@Winiok: dlatego mówię że świat nie jest sprawiedliwy bo rzadzi nami natura i prymitywane zachowania
mimo wszystko mam nadzieję że kiedyś odnajdziesz szczęście i spokój ducha
@nadziej_e: Predzej zostane multimilionerem. Taka osoba jak ty nigdy nie zrozumie takiej osoby jak ja. Tej zolci, gniewu i wkur codziennie na wszystko na co sie da a czego sie nie da to kolejna fala checi rozku wezystkiego.
@Winiok: rozumiem bo do 18 roku życia plakalem i przytulalem poduszkę, do tego śmiano się ze mnie przez cała szkole bo byłem ulancem
az nie odkryłem diety IF, zucia gumy i marihuany
imo w każdym drzemie potencjal, trzeba tylko umieć i chcieć go wykorzystac ¯\(ツ)/¯
@Winiok: i też miewam gorsze okresy kiedy wracam do tych czasów i ludzie się ze mnie smieja na ulicy bo mam gorzej a oni chca tylko sobie podbudować swoja niska samoocene
wszystko da się przelknac i wyjść potem na prosta z większym doświadczeniem i pogarda dla npctow
@nadziej_e: Ja przestalem plakac przed 18, po 18 zaczely sie dziwne fantazje o kobiecie w ktora sie wtulasz a kolejna wtula sie w twoje plecy i trwalo to 2 lata az od 20 roku zycia do teraz ciagly jebisty wkur. Ja teraz to nawet z diva bym nie mogl bo bym spazmu chyba dostal, przez te pOlki to juz nawet zaczynam nienawidzic seksrobotow. Potencjal to jest w tym kto ma plastyczny
@Winiok: mam taki sami scenariusz prócz tego ze moja matka zdradziła 3 swoich mezy a ojcem pogodziłem się 3 tygodnie temu po 8 latach
do tego matkę ratowałem jak się próbowała zabić i wiele wiele innych
mój ojciec był w szoku i dumny że się nie udyndalem po tym wszystkim
trzeba chcieć i w siebie uwierzyć... Myślisz że jak jechałem pierwszy raz do tej nastki to się nie stresowalem? nawet ona