Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: moja kobieta jest trans, na szczęście ma taką rodzine, że wszyscy to akceptują. Nawet dziadki 70+
Tylko, że ona jest faktycznie osobą transpłciową, bo wiele trans to poprostu zboczone chlopy co przebierają za baby się ale nie idą na terapię hormonalna, nie chcą zmienić płci w dokumentach, a chodzą na marsze i najwięcej krzyczą.

Jedynie znajomym nie powiedziałem, że Ania to trans, nikt się nie zorientował.
Niesamowicie mnie to bawi
@Duszqable hehehe im się przepala styki bo gościu zmienił się w kobietę i ciężko odróżnić? Wybacz, ale to ty ruchasz "kobietę" która biologicznie jest chłopem. Zresztą na #!$%@? się tym chwalić?

@Uuroboros lepiej nie wracać? Szczerze? Jeśli miałbym syna, który stał się famboyem to wiedziałbym, że zawiodłem jako ojciec, gdzie nie koniecznie byłaby to moja wina. Po co #!$%@? rodzicom na starość?
@zielony_goblin:

hehehe im się przepala styki bo gościu zmienił się w kobietę i ciężko odróżnić? Wybacz, ale to ty ruchasz "kobietę" która biologicznie jest chłopem. Zresztą na #!$%@? się tym chwalić?


To jest kobieta kolego. Właśnie o to chodzi, że tego takie mózgi jak Ty nie potrafią zrozumieć.

@jPaolo2

Nie "outuj" ludzi bez ich wiedzy i zgody.


Jasne, tak tylko napisalem. Mogłem to ująć inaczej w sumie.