Wpis z mikrobloga

@Poludnik20

>Piotrze i Pawle czy innej Almie


@kureci_paratko: to już chyba dawno nie istnieje


Nie wiem, możliwe że nie istnieje. Wyjechałem z polszy dawno temu. Są teraz jakieś delikatesy które zastępują te dwa sklepy? Pamiętam, że raka (okrągłe pudełka) czy homara, można było kupić tylko w tych sklepach. I uprzedzam, nie jestem bogaczem, ale czesto pracowałem na inwentaryzacjach w tych sklepach.
@kureci_paratko: nie ma bo są zbędne. Z roku na rok pozbywamy się w Polsce kompleksów i nawet do największego centrum handlowego w Łodzi i jednego z zdwoch największych w Polsce, wchodzą dyskonty. Jakość produktów w Almie była identyczna, jedynie wyższe ceny. Ludzie już niemłykają takiego prostackiego marketingu.
@Poludnik20 zgodzę się, że ceny měli wyzsze, ale asortyment mocno odbiegał od tego dyskontowego. Kawior, raki, coca cola waniliowa, ośmiorniczki, ekskluzywne alkohole tam się zawsze dostalo. Jak ktoś chciał coś "z górnej półki" to szedł tam. Pomimo nielicznych produktów niedostępnych u konkurencji to byli najdroższymi sklepami na rynku i było wiadome, że długo nie utrzymają się na rynku.