Wpis z mikrobloga

@BigDaddyy A co mam robić? Studiuję i ćwiczę siłowo, z czego robię to co lubię. Nie pracuję. Nie mam zbytnio znajomych i nigdy dziewczyny nie miałem przez te 20 kilka lat. Auta swojego nie mam. Mieszkam z rodzicami. Samotność doskwiera trochę. Miałem nie tak dawno temu depresję, ale z niej wyszłem
@Wilkbardzonijaki: Gdzie wychodzić z domu konkretnie? To zostanę przy studiach, dopóki nie będę musiał pójść do pracy i na nich się skupię mocno. Skoro tinder słaby, to co polecasz zamiast tego? A badoo czy symapatia? Czy żadnego portalu randkowego nie polecasz? Do klubów nie lubię chodzić, bo tańczyć nie umiem zbytnio. Jak tańczę to ze zmusu na weselu. Też mam daleko do klubu. Nie mam auta swojego. Jak już pożyczyć od
A co mam robić?


@tomrex88: Zakładaj konta na portalach. Nalepiej na jak największej ich ilości. Tylko zanim to zrobisz zrób kilka fajnych fotek sobie. Warto się wysilić i trochę nad tym popracować. Dobrze, że na siłownię chodzisz. Masz jeszcze jakieś hobby? Abyś miał o czym z dziewczyną gadać. Na studiach nie możesz poznać znajomych?