Wpis z mikrobloga

W ogóle mirki xD nie uwierzycie jak potężny #blackpill ostatnio zaobserwowałem. Na wykładzie siedziała przy drzwiach taka laseczka blondynka, twarz bardzo ładna, ma jakieś tam koleżanki No generalnie z 7,5-8/10. Do sali wszedł spóźniony asperger, dosłownie z gościem widać ze coś jest nie halo, jest mądry ale wygląda 2/10 i zachowuje sie w naprawdę dziwny sposób. No i siada koło niej. Potem zaczął ją zagadywać i tłumaczyć jej to co jest na wykładzie xD ona widać że coraz bardziej zmieszana, nie odpowiada mu w zasadzie a on zaczyna jeszcze więcej do niej gadać. Po wykładzie nawet nie kryła sie gadając do koleżanki przed salą że gość chyba jest upośledzony i następnym razem nie będzie siadać przy drzwiach
  • 21
@LostHoldenCaulfield jakiego problemu? To co ma zrobić? ma się zabić? Albo stękać na wykopie jakie to babska są wstrętne? Nie wiem w czym problem - atrakcyjne kobiety chcą atrakcyjnych partnerów a atrakcyjni faceci są zainteresowani atrakcyjnymi kobietami. Zdarzają się wyjątki, ale generalnie co mają zrobić ci przeciętni lub wręcz brzydcy?
@Alzena: wiesz co ja mam ogólnie taką obserwacje, że blackpill jest popularny na wykopie ale jak w życiu prawdziwym sprzedałem jakimś kumplom pro tipy co poprawić to często się od razu oburzali, mówili ze laska ma ich polubić takich jacy są itp, a często wystarczyłoby im zmienić fryzurę, okulary czy ciuchy. Najchętniej bym takiemu ziomkowi pomógł trochę ale spotykam się z raczej negatywnymi reakcjami gdy sugeruje by coś zmienili, taguje @
@LostHoldenCaulfield argumenty, jakiekolwiek. Na razie powtarzasz obłe, okrągłe zdania, nazywasz mnie obraźliwie, posługujesz się stereotypami i to bardzo ogólnymi. Co konkretnie mają kobiety zmienić - wg. Ciebie? @AmericanDiary bardzo mądrze napisałeś. Uważam że problemy wynikają z obu stron, bo i kobiety i faceci robią różne rzeczy źle. Ja w swojej relacji popełniam masę błędów i staram się je poprawić, jestem w związku od 4 lat i to nie jest ciastko z kremem.
@Alzena: Argumenty są tu wałkowane cały czas tylko wasze ego wam zaślepia prawdę. Termin "p0lka" jest pejoratywny, nie jest obelgą.

Jeśli ty mi gadasz, że kobieta powinna wybierać partnera wg wyglądu to ja nie cię wychowywać nie będę, bo nie jesteś moim dzieckiem.

Dziękuję i do widzenia.
@LostHoldenCaulfield to ty jesteś zaślepiony swoją wizją i nawet nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę.
Napisałam że ZARÓWNO atrakcyjne kobiety JAK I faceci będą bardziej skłonni związać się z kimś równie atrakcyjnym, choć oczywiście nie zawsze jest to regułą. Zresztą przy pierwszym kontakcie najczęściej zwraca się uwagę przede wszystkim na wygląd i to nie jest żadne odkrycie ameryki. I nie ma tu znaczenia płeć - jeżeli facet danej kobiety nie uzna
zagada tak 100 razy i w końcu może trafi na kogoś kto uzna go za interesującego na swój sposób


@Alzena: O #!$%@? xDDDD Ale cope.
Wiesz, że jak uderzysz głową w mur 100 razy to mur nie pęknie? Pęknie co najwyżej czaszka.

To co ma zrobić? ma się zabić?


A co ma zrobić ktoś na wózku, żeby chodzić? Sto razy się #!$%@?ć? Jak nic się nie da zrobić, to nic się
@Alzena: Dobrze więc. Napisałaś:

jakiego problemu? To co ma zrobić? ma się zabić? Albo stękać na wykopie jakie to babska są wstrętne? Nie wiem w czym problem - atrakcyjne kobiety chcą atrakcyjnych partnerów a atrakcyjni faceci są zainteresowani atrakcyjnymi kobietami. Zdarzają się wyjątki, ale generalnie co mają zrobić ci przeciętni lub wręcz brzydcy?


Więc nie zmieniaj nagle zdanie mówiąc, że atakuję Cię za coś czego nie powiedziałaś, bo to jest kłamstwo
@Eteres @LostHoldenCaulfield ok, jedno podstawowe pytanie, którego nie zadałam a od którego powinnam zacząć - kto konkretnie ponosi winę za to, że w społeczeństwie są mężczyźni określający się jako „przegrywi”? Winne są temu kobiety, tak? Oczekujecie, że kobieta której nie podoba się dany facet powinna na siłę zmuszać się do tego, żeby się z nim umawiać po to, żeby on nie czuł się źle? Przecież to kompletny absurd. I działa to w
@Alzena: "kto konkretnie ponosi winę za to, że w społeczeństwie są mężczyźni określający się jako „przegrywi”? Winne są temu kobiety, tak?"

Na samym fakcie, że projektujesz na nas stanowisko, jakoby problem wynikał z czyjejś woli, można skończyć. Jak opisuje się koncepcje ubóstwa albo choroby, to też stawia się pytanie "jacy ludzie do tego dopuścili"?

"Oczekujecie, że kobieta której nie podoba się dany facet powinna na siłę zmuszać się do tego, żeby
@AmericanDiary To jest zwykła imaginacja, czyste twoje wyobrażenie. Zazwyczaj takie rady nie przekładają się na rzeczywisty efekt, dlatego wcale się nie dziwię, że kolesie to odrzucają, bo ile można słuchać takich rad. Sam tego doświadczyłem niejednokrotnie, słyszałem często sprzeczne rady, bzdura goniła bzdurę. Wiele osób myśli, że ma wrodzony zmysł stylistyczny, ale tak nie jest, a poza tym zmiana fryzury, czy nawet schudnięcie zazwyczaj przykłada się na minimalny wzrost atrakcyjności.