Wpis z mikrobloga

@snejdan: tymczasem Błaszczak, podpisał umówmy by zdążyć na paradę i wybory. Które są tak niekorzystne dla Polski, że w Korei mają nas za większych debili od Rosjan, że bliżej nam do afrykańskiego plemienia XD
@mroznykasztan: od Wolskiego

A po za tym. Napisz mi kim jest człowiek, który kupuje z półki 180 czołgów, podpisuje na to umowę, sprawa zakończona, finito. A potem wraca, że w kolejnej umówię chcę torbę gratisów do tego, a gdy nic z tego, to prosi choć o długopis z logo firmy...

Jeszcze podejrzewa się, że jak taki człowiek kupuje bez przetargu do firmy, nie jawnie, to łapówka wchodzi w grę. Zwłasza, że
Pobierz N331 - @mroznykasztan: od Wolskiego

A po za tym. Napisz mi kim jest człowiek, który ...
źródło: Screenshot_20231109_154108_X
Skąd masz taką opinie?


@mroznykasztan: oni tam na siłę szukają kto nam hajs pożyczy, bo sam rząd Korei już nie chce dawać nic na krechę - za duże ryzyko niewypłacalności XD

"Pięć lokalnych banków analizuje udzielenie kredytu konsorcjalnego jako środka wsparcia, aby pomóc Polsce sfinansować zakup południowokoreańskich systemów artylerii rakietowej i myśliwców"


https://defence24.pl/przemysl/gigantyczna-pozyczka-z-korei-na-polskie-zakupy-uzbrojenia

"Wniosek natrafił na rafę. Pierwsze polskie zakupy były bowiem na tyle duże, że banki w Korei Płd. prawie