Wpis z mikrobloga

Widzisz, nawet nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że są na świecie muzułmanie w pełni otwarcie spożywający alkohol.


@Krupier:

Spedzilem pare lat pracujac z muzulmanskimi Hindusami, paroma Pakistanczykami i mala grupa ludzi z polnocnej Afryki. I, jakkolwiek to jest jak najbardziej dowod anegdotyczny to wiem, ze wiekszosc z nich nie miala wiekszych problemow z tym zeby pic do odcięcia albo sie okazyjnie naćpać czegos mocniejszego, ale jak w rozmowach z niektorymi
Dokładnie to samo zdjęcie ktoś wstawił na mojego prywatnego FB, po tym jak się do niego zalogował pomijając jaka kolwiek weryfikację. Dostałem za to bana na: FB, fanpage i IG. Miłe wspomnienia.
Profilu do dziś dzień nie odzyskałem
@ChrobryLubiBobry: bo to tak jak z ruskimi niby potrafią być przyjacielscy w rozmowie a jak temat zejdzie na to że dla nas Polaków 2wś zaczęła się w 39 od najazdu Niemców i zsrr na Polskę a dla nich w 41 od operacji barbarosaa i najazdu 3 Rzeszy na zsrr to będą potrafili rzucić ci się do gardła albo wbić nóż w plecy, tak samo jest moim zdaniem z tymi opowiastkami anegdotycznymi
@51431e5c08c95238: jako ateista i antyteista sądzę, że Islam jest znacznie, znacznie gorszy od chrześcijaństwa. Chrześcijańskich agresywnych fanatyków jest jak na lekarstwo, a Islamscy fanatycy mają swoje państwa i spore grupy terrorystyczne jak ISIS.
Kara śmierci za słuchanie muzyki, tylko kompletnie oczadzone religijne zjeby mogły na to wpaść. Gardzę nimi i ich "prorokiem".