Wpis z mikrobloga

@hiszpanskizdobywca: Pięknie opisałeś jak to Ciebie dupka boli skoro przypisujesz mi takie rzeczy xD

Ja po prostu wyśmiewam pajaców z konfederacji którzy popierają debilne pomysły i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jadepobiegac Udaj się do jakiegoś psychoterapeuty serio, bo widzę, że oprócz ogromnej toksyczności, dochodzą jeszcze urojenia.

Dupa mnie nie piecze, bo parafrazując słowa Eleonory Roosvelt: „Nikt nie może Cię obrazić bez Twojej zgody”, a mnie średnio ruszają słowa jakiegoś przegrywa, który musi dowartościować się wyzywaniem innych w internecie.

Wyjdź na spacer, weź kilka głębszych oddechów, wyjdzie Ci to na zdrowie. Miłej niedzieli i bez odbioru.
@jadepobiegac Ale przecież w tym wywiadzie Korwin jedynie powołuje się na swoją "teorię", że JKM i Braun zostali schowani przed wyborami, bo Kaczyński kiedyś powiedział, że nie zrobi koalicji z nimi, nie dając przy tym żadnych innych konkretów xD Imo dużo lepszym wytłumaczeniem jest, że JKM zawsze odpali protokół 1% (nawet schowany do szafy), a Braun też może odstraszać bardziej centrowych wyborców. Jeśli ufasz jego rozumowaniu "Kaczyński powiedział, że nie zawrze koalicji
Dupa mnie nie piecze, bo parafrazując słowa Eleonory Roosvelt: „Nikt nie może Cię obrazić bez Twojej zgody”, a mnie średnio ruszają słowa jakiegoś przegrywa, który musi dowartościować się wyzywaniem innych w internecie.


@hiszpanskizdobywca: Nie wiem co ty tam sobie chcesz parafrazować, ale to ty opisałeś co to ja nie chce osiągnąć wytykając wam idiotyzmy xD

Jesteś zwykłym przegrywem, który popiera partię robiąca debilne rzeczy i taka jest prawda. Teraz wyszło że