Wpis z mikrobloga

Źle to zabrzmi, ale uważam, że polska reprezentacja patałachów nie powinna jechać na EURO2024. Po co oni tam mają jechać? Grają najgorszą piłkę od nie wiem.. 2010? Dawno nie widziałem tak słabej reprezentacji. Kiedyś potrafiliśmy zagrać dobry mecz z silną reprezentacją. Teraz nie potrafimy strzelić bramki Mołdawii, gdzie za czasów Nawałki zastanawialibyśmy się czy wygramy 2:0, 3:0 czy 4:0.
Młodzi piłkarze nie mają charakteru i brakuje im umiejętności. Nie mamy ani jednego skrzydłowego, który miałby drybling na poziomie Błaszczykowskiego czy Grosickiego, którzy umówmy się.. wirtuozami dryblingu też nie byli. Nie ma na skrzydłach szybkości, w środku nie ma kreatywności i takiej destrukcji w defensywie jak za najlepszych czasów Krychowiaka. W obronie musimy oglądać ten wieczny wielki talent Bednarka, który zawsze coś #!$%@?.

Obecny stan reprezentacji pokazuje tylko jak wiele w ostatnich latach dawał ten znienawidzony przez #!$%@? Polaków - Pan Piłkarz Lewandowski. Wystarczyło, że zaliczył spadek formy po przeprowadzce do Barcelony i polska reprezentacja prawdopodobnie nie pojedzie na wielki turniej pierwszy raz od MŚ2014, bo wśród tych 20-paru piłkarzy nie ma żadnego jegomościa, który potrafiłby zrobić coś więcej niż 35-letni piłkarz.

Polska piłka jest na zakręcie i wszystko się zesnowballowało po tym jak Boniek odszedł, przyszedł Kulesza i chwilę po nim uciekł z tego #!$%@? disco-polo Paulo Sousa, który przez wykopków i januszów znienawidzony, ale ja dalej uważam, że gdyby Boniek dalej był prezesem #pzpn to Sousa prowadziłby nas na MŚ w Katarze i prawdopodobnie dalej był selekcjonerem, a i progress w naszej grze byłby jeszcze większy. Dla niedowiarków przypominam, że zakładaliśmy pressing na Anglików na Wembley. I po takim pressingu strzeliliśmy bramkę Anglikom z UWAGA.. Krzyśkiem Piątkiem w ataku. Sousa nie miał szczęścia, bo cały czas były kontuzje kluczowych zawodników, ale to był jedyny trener, który w meczu o wszystko przy wyniku 1-1 z Hiszpanią wprowadził 17-letniego Kozłowskiego. I o to chodzi w piłce, żeby pokazywać cojones w ważnych spotkaniach, zarówno na boisku, jak i na ławce trenerskiej. Taka jest moja #prawdafutbolu

#mecz #pilkanozna #weszlo #kanalsportowy #reprezentacja
  • 24
@iksboks:

Ale Lewy już od dawna jest hamulcowym tej reprezentacji i potrzebujemy trenera który nie będzie przed nim padał ma kolana tylko odpowiednio ustawi zgodnie z jego obecnymi możliwościami. Czyli wpuści na pół godziny albo całkowicie zabroni rozgrywać piłkę przed polem karnym.

Liczyłem tutaj ze wejdzie taki Papszun #!$%@? pseudogwiazdki i niech gra nawet taki Kun o ile będzie cały mecz zasuwał w pressingu. To powinno na Mołdawie itp spokojnie wystarczyć.