Wpis z mikrobloga

Wykop został przejęty przez dwie frakcje. Jedna to hejterzy a druga to spermiarze. Ci pierwsi są kalkami swoich własnych starych. Transformują się w Janusza Polaka tylko jeszcze tego nie zauważyli. Myślą, że ich internetowy hejt różni się czymkolwiek od obrzucania kupą na wszystkiego przez swojego starego. Ci drudzy z kolei realizują swoje fantazje seksualne poprzez ich publiczne uzewnętrznianie. Na nic więcej nie będzie ich nigdy stać. Pozostałe wykopki mogą tylko stać z boku i się przyglądać oraz drżeć o przyszłość bowiem to co się wyrabia na wypoku wyrabia się też na salonach w kraju bez elit.
#wykopthings
Pobierz R2D2zSosnowca - Wykop został przejęty przez dwie frakcje. Jedna to hejterzy a druga t...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 48
@Malbuk

chyba ta, która z 5 miejsca na liście zdeklasowała konkurentów i zdobyła najwięcej głosów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To tak jak Łukasz Mejza. Skoro ktoś zdeklasował rywali z kiepskiego miejsca na liście, to znaczy, że jest to odpowiedni kandydat, prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
chyba ta, która z 5 miejsca na liście zdeklasowała konkurentów i zdobyła najwięcej głosów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Malbuk: Wiesz, pieniądze na kampanię też się jakoś w tym przydały( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby są ograniczeni, ale nikt nie przestrzega. No cóż, może jest kompetentna, na pewno ma dobre wykształcenie.
@Lwke: jeżeli dasz jakiekolwiek argumenty, po za tym że jej ojciec jest miliarderem i było go stać na to żeby wyedukować córkę i żeby nie musiała pracować. Żeby opłacić doradców itd. Będę wdzięczny. Bo jedyne co to narazie dziewczyna prezentuje wybitnie wysoki poziom i myślę że jeszcze nasz pozytywnie zaskoczy w przyszłości.
@szzzzzz: Jest jeszcze żenada. Mnie ogarnia ilekroć widze, ze do Sejmu dostał się sportowiec , celebryta czy ktoś znany, kto wcześniej nie mial wiele wspólnego z polityka. Tak jak ta pani, która pewnego razu zbudziła się rano i stwierdziła, że zostanie posłanka albo zadzwonili do niej z KO prosząc, zeby startowała z ich listy. Bierne prawo wyborcze do Sejmu powinni mieć ludzie, którzy byli wcześniej w samorządzie, bo partie biora na
chyba ta, która z 5 miejsca na liście zdeklasowała konkurentów i zdobyła najwięcej głosów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Malbuk: to wspaniałych ludzi PO wystawia na listy w takim razie xD nowa zmiana...
@R2D2_z_Sosnowca: Jestem dumny, że trafiłem na główną czyimiś rękami, ale muszę stwierdzić, że się zesrałeś o śmieszny obrazek na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Wszyscy tam plusują, bo mają bekę z "obrzydliwych wpisów" i też tak miał on zabrzmieć. Zluzuj portki i pokaż lepiej stupki, żebym mógł je okuratnie wywąchać.
@R2D2_z_Sosnowca: W dzisiejszych czasach nie ma ostracyzmu społecznego wobec kobiet. Kiedyś jak panna lekkich obyczajów się źle prowadziła to była ośmieszana, wyszydzana i poddawana ostracyzmowi społecznemu przez stare baby i otoczenie- najczęściej ulegała i pokorniała. Dzisiaj przegryw i incele przejęli tą funkcję, która zanikła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@R2D2_z_Sosnowca: co do hejterów to pełna zgoda. o do spermiarzy to sa to w większości mikrki, które próbuja być śmieszne. co prawda jest to śmieszne jak palec w oku, ale znajdzie się kilku którzy to plusuja. Przynajmniej mam taka nadzieję, bo jeśli pisza to na poważnie to nie ma nadziei dla tego kraju i weź mi ogarnij coś za oceanem, mogę spać na ławce w parku i jeść smog.