Wpis z mikrobloga

To jak chlopa zaszczuto i polityczny sąd dobil, to sie w glowie nie miesci.

Zostal ukarany tylko i wylacznie z powodu wykreowanego na potrzeby polityczne amoku wokol tego zula i przestepcy, ktory przedawkowal - nie moglo byc tak, ze Jezus lewicy zostal ukrzyzowany, a nie ma winnego.

Ten obled byl idealnym przykladem jak sojusz oligarchow i lewicy, mogl wykreowac z niczego ogolnozachodnia paranoje.

Zachod teczowy nie ma nic wspolnego z liberalizmem, to front faszyzmu korporacji, poslugujacych sie ideologami.

#usa #polityka
Pobierz IdillaMZ - To jak chlopa zaszczuto i polityczny sąd dobil, to sie w glowie nie miesci...
źródło: Screenshot_20231125_043557
  • 35
@TurboDynamo to że miał śmiertelną dawkę nie znaczy że by umarł, ludzie umierają po dawce mniejszej niż śmiertelna albo żyją po podwójnej śmiertelnej, zwłaszcza jeżeli są cpunami którzy mają znaczną tolerancję, dawka śmiertelna to tylko szacunkowa wartość (zwykle podaje się tzw. LD50, czyli dawka po której połowa szczurów którym podało sie substancje umiera, nie jest to twarda granica)
Ej prawaki, gdyby policjant nie dusił go przez 9 minut, nawet po tym kiedy przestał oddychać, gdyby pozwolił na udzielenie mu pomocy, to można by zwalać winę na narkotyki.
@Wink: to samo się działo u nas jak Stachowiaka na komendzie zabito w 2016. Wejdź sobie w archiwum maj 2016, otwórz znaleziska z zamieszek we Wrocławiu i poczytaj komentarze. Większość jest w stylu że dobrze że wyrwali patusa itd. Minęło dobre kilka miechów zanim się wideo z paralizatora pojawiło i zmieniło dominującą narrację w komentarzach o 180 stopni.

Na wykopie i tym podobnych ściekach obowiązuje nieco inna wykładnia prawa, gdzie wina
„dawka w przedawkowaniach śmiertelnych mogła różnić się nawet o 3 rzędy wielkości” XDDD jak zwykle prawak jest masakrowany przez coś co sam wkleił

@Vegas8: dosłownie wkleiłem ci tekst mówiący że wraz z innymi narkotykami dawka śmiertelna to 7 a typ miał 11. Mało tego tekst który sam wkleiles potwierdza to co powiedziałem xD Miał w sobie caly układ okresowy xD Nie moja wina że nie umiesz czytać. To że znajdziesz pijaczka
@TurboDynamo czyli jak przycisnę szyję pijaczkowi z 10 promilami i się udusi to znaczy że umarł z przepicia? XD Nie ma znaczenia jaka jest dawka śmiertelna, wszystko wskazuje na to że umarł przez interwencję policji i mógł mieć nawet 10 krotną dawkę śmiertelna każdego narkotyku na świecie. Nie kładłem się na chodniku i uważałem i nadal uważam to za żałosne, ale jeszcze gorsze jest dla mnie usprawiedliwianie policyjnego mordercy
@IdillaMZ:
Dziwne. Jak Kyle Rittenhouse był [słusznie] uniewinniony, to prawaki piały z zachwytu i jakoś nie było szczekania, że to wynika "z potrzeb politycznego amoku".

Ale jak rasistowski białas z premedytacją stosuje chwyt, o którym wie że jest potencjalnie niebezpieczny i zostaje za to ukarany (polecam przeczytanie uzasadnienia, ciekawa lektura), to podnosi się kwik, że jak tak można.

Prawactwo w pełnej krasie. Kali zrobić - to dobrze, Kalemu zrobić - bardzo