Wpis z mikrobloga

@Kamalek: nigdzie nie powiedziałem że "to nieprawda", może mylisz mnie z innym mirkiem. Zastanawia mnie tylko, czemu ktoś robi grafikę z kilkudziesięcioma żydami gdzie równie dobrze można by wkleić tam zdjęcia kilku tysięcy innych - nie żydów. Typowe naginanie faktów pod swoją pseudo teorię.
I to tez mówi mój pierwszy post tutaj czzyli

Francuz w zarządzie? Git.

Amerykanin prezesem światowej organizacji? Luzik.
Niemiec szefem wielkiej korporacji? Spoko
Izraelczyk na wysokim stanowisku?
@gtqwc_: weź z tym gównem bo potem byle idiota może cIĘ zaorać i ani nie podejmujesz JQ na poważnie, ani nie podajesz żadnych argumentów tylko strzelasz w stopę ludziom krytykującym great replacement.
@tomaszk158: moim zdaniem właśnie o to się rozchodzi, że nie stworzysz takiej listy, a nawet jeśli, to proporcje procentowe w populacji nie zostaną zachowane. I to się powtarza w każdym społeczeństwie - u nas np. Pani Holland ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kamalek

@92feliks: oh, wystarczy sprawdzić całą resztę, i się okazuje że to prawda - jeden błąd w grafice przekreśla prawdę co do reszty?


Jasne że tak, jeśli np będę cytował coś co napiszesz i dam parę takich wpisów z Twoimi cytatami ale w jednym wstawię że napisałeś "rucham koty" to czy jedn błąd przekreśli prawdę co do reszty?
@Aokx: No cóż xD Może kiedyś na ten moment, gdy zauważasz, że brakuje ci argumentów, przestaniesz uciekać i postanowisz trochę doczytać, albo chociaż pomyśleć, czego ci życzę. O ile ci na to wystarczy odwagi i rozumu.
@Kamalek: Dlaczego proporcje miały by być inne? Z np. Francji jest wymienionych trzech typków. Dwóch z nich jest pochodzenia żydowskiego z czego jeden nawet nie jest politykiem xD Taką żydzi mają tam władzę, że praktycznie nikt z rządu nie jest semitą. W ogóle czepianie się tego, że ktoś popiera wielokulturowość jest ignoranckie. Dopisywanie temu jego poglądów religijnych jest durne. Natomiast szukanie w każdym zakamarku żyda to już chyba choroba.

P.S.Pani Holland
@Kamalek: ALE MÓW NA TEMAT, CHŁOPIE. Wychodzi na to, że dałeś listę osób, która jakoby była we wspólnej organizacji, a okazuje się że to randomowa kompilacja żydów, a czasem nawet nieżydów o znikomym wpływie na Europę. W każdym kraju znajdą się ekstermistyczne klauny - patrz u nas - Konfederacja. Powtarzam:
jaką działalność polityczną ma ta szwedzka wykładowczyni? W jaki sposób jest powiązana z resztą, poza byciem żydówką?
@gtqwc_: Z tego wynika, że żydostwo chce wysiedlić muzułmanów z krajów bliskiego wschodu poprzez rozpitolenie im krajów w których mieszkają wojną (USRael) a potem przejęcie ziemi i stworzenie wielkiego państwa żydowskiego.
wystarczy sprawdzić całą resztę


@Kamalek: cala reszte na wybiorczej grafice czy cala reszte polityków? Bo łatwo jest wyciagnac po 2-3 zydow z kazdego kraju i przedstawic to jako "wszystkich za imigracja", wydaje mi sie ze USA, UK, Szwecja czy Niemcy maja osob w rzadzie niz 2-4.
@#!$%@?: przecież to nie ja wstawiłem tę grafikę człowieku. Nie jest nikim, ma jasny cel i go realizuje, wypieraj dalej. #!$%@?łeś się tylko do niej z tej listy, a ja jedynie wysłałem film, gdzie mówi wprost o swoich celach, otwartym tekstem. Z innymi łączy ją cel i agenda - to chyba oczywiste. Zamykam temat