Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś na aliexpress podróbki butów new balance? Przeglądam właśnie różne w cenach 25-28$ i już się pogubiłem w rozmiarach, bo na jednych aukcjach podają, że rozmiar US11 to 45 a na innych że to 44 albo i 43, to już sam nie wiem czy kupię dobry rozmiar, nie mówiąc już, że na większości rozmiar kończy się na 9,5US. Jakby ktoś mógł pomóc, bo szukam rozmiaru 45 albo jakieś kombinacje typu 45 i 1/3 - długość wkładki 290-295mm. Poza tym ktoś może powiedzieć jak z jakością i u jakiego sprzedawcy warto brać?

Jakby co to szukam po prostu butów na kiepską pogodę (deszcze, tajfuny itd.) czy do majsterkowania przy moto żeby nie zamartwiać się jak upaćkam je w błocie czy w oleju, a jednocześnie, żeby jakoś sensownie wyglądały.

#aliexpress #buty
  • 18
znalazłem jednego sprzedawcę, który ma buty w interesującym mnie kolorze i ma podaną długość wkładki w cm w rozmiarówce i teoretycznie wszystko mi pasuje, tylko, że nie ma on żadnych opinii (chyba, że źle patrzę) czy w takim przypadku ten program ochrony kupującego działa, że otrzymałbym zwrot kasy jakby nie wysłał? link do tego sprzedawcy http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2014-new-fashion-men-s-womens-casual-shoes-sneakers-shoes/1681286179.html
Chyba nie znajdę rozmiaru, bo co nie zapytam to przeważnie mają max rozmiar 45 tylko długość wkładki tam wychodzi po 270mm czyli o 2cm mniej niż u nas, a ja potrzebuje właśnie 290mm... Jedynie u tego sprzedającego bez feedbacku na rozmiarówce jest okej, tylko nie mam gwarancji że tej rozmiarówki sobie nie ściągnął skądś nawet nie mierząc butów...