Wpis z mikrobloga

@SEGATASANSHIRO: no skandal xD Wyłapałeś teksturę z pokazu bety i uważasz, że w grze z otwartym światem gdzie są samochody i motocykle, robienie symulatora metra jest jakkolwiek potrzebne? xD Fabularnie jakkolwiek zmuszony jesteś do tego tylko i wyłącznie od razu po prologu jak jeszcze nie masz motoru, a delamain już #!$%@?ł ci archera.

Szczerze to mam wbite w to metro, wolałbym jakąś paczkę questów, bajery graficzne albo NG+, no ale to
@Megawonsz_dziewienc: za dużo czasu im zeszło, w sumie to nikt nie wie dlaczego, z łataniem podstawki. Dziwnie to wygląda jak patch 2.0 wychodzi 3 lata po premierze, a w międzyczasie przecież ani nic wiedźmińskiego nie wypuścili (next gen w3 jest pomijalny) ani contentu fabularnego, w tych gwintach chyba też się nic nie działo. Nie wiem co robili przez te ostatnie 2 lata. Przecież pół firmy nagle nie odeszło, prawda? PRAWDA? xD
@Megawonsz_dziewienc sam myślałem, że akcja dlc będzie powiązana z tym zakończeniem (wiadomo, inne też miałyby dostęp, ale w nich V inaczej dowiedziałby się o "magicznym leku"). Jakieś nowe Miasto na pustynii o wielkości jednej dzielnicy Night City + kilka pomniejszych, coś jak "Krew i Wino".

Ehh, pomarzyć można
@SEGATASANSHIRO: no skandal xD Wyłapałeś teksturę z pokazu bety i uważasz, że w grze z otwartym światem gdzie są samochody i motocykle, robienie symulatora metra jest jakkolwiek potrzebne? xD Fabularnie jakkolwiek zmuszony jesteś do tego tylko i wyłącznie od razu po prologu jak jeszcze nie masz motoru, a delamain już #!$%@?ł ci archera.


Szczerze to mam wbite w to metro, wolałbym jakąś paczkę questów, bajery graficzne albo NG+, no ale to
@SmugglerFan: ola boga, miały być pociągi, nie ma pociągów, w grze gdzie poruszasz się samochodami i motocyklami, nikt od ciebie pieniędzy nie brał za zrobienie systemu metra, że tak płaczesz. Niektóre koncepcje się po prostu zmieniają albo podlegają priorytetyzacji w trakcie trwania projektu i to całkowicie normalne. Nie było metra na premierę to nie kupowałeś, kto cie zmuszał lol

Rozliczasz korporację jak jakąś garstkę zapaleńców, co zebrała fundusze na robienie gry
@MarteenVaanThomm: typie, #!$%@? mam w to metro, sa gorsze rzeczy. gra dalej nie dziala poprawnie na xbox one i ps4, mimo tego ze przed premiera mowili ze dziala dobrze. to tez dla ciebie taki szczegol? zostali o to pozwani przez inwestorow i musieli placic, a ty sie osmieszasz piszac ze to nic takiego. tez im sie wtedy koncepcja zmienila? to nie byl priorytet dla nich? cdp red was ciagle oszukuje, ostatnio
SmugglerFan - @MarteenVaanThomm: typie, #!$%@? mam w to metro, sa gorsze rzeczy. gra ...

źródło: Screenshot 2023-12-04 182224

Pobierz
@SmugglerFan: oczywiście, że piździe mam jakieś ps4. Szybki czek w google i w 2020 ps4 miało #!$%@? 7 lat, w chwili obecnej 10 lat i 1 miesiąc, a ty się spłakałeś, że gra, która jest tech demo nvidii słabo chodzi xD

Ze strony korpo oczywiście skok na kasę, ale kto chciał to mu oddali hajs i elo. Jeszcze tego brakowało, żeby downgrade robić, bo konsolowiec ze swoim 7 letnim pegazusem nie