Wpis z mikrobloga

Obejrzałem podcast Pana Marszałka i jestem zdumiony. Gość jest elokwentny, oczytany, charyzmatyczny I ludzki. Jakaż to jest odmiana w porównaniu do tych wszystkich smutnych dziadów czy szatniarek z przeszłości.

Hołownia zdaje się być typem z którym można pójść na piwo i pogadać a jednocześnie jak go zapytasz o coś to będzie umiał prostym słowem to wytłumaczyć.

Wydaje mi się, że jak tak dalej pójdzie to może odczarować trochę sejm w opinii publicznej i posłowie awansują z dna rankingu zaufania społecznego z poziomu złodzieji i #!$%@? na przynajmniej zwykłych #!$%@?. Daje mały kredyt zaufania... A tak serio. Taka fachowość i kompetencje oddalają społeczeństwo od populistów i radykałów. Po 8 latach pseudo szlachty bez kompetencji to duży skok cywilizacyjny.

#sejm #polityka
  • 9
@jjo23: akurat dziś niegadamy o Dudzie, Morawiecki ani innym tworzę partii wodzowskiej sterowanej centralnie z willi na Żoliborzu.

Wydaje mi się, że koalicja to lepsze rozwiązanie niż to co mieliśmy bo trochę na tym polega demokracja, że ścierają się poglądy, toczy dyskusja, szuka kompromisu. Mimo wielu wad, jako obywatele w n systemie jesteśmy reprezentowani najlepiej.
@Raa_V: tak ale koalicja to coś co wywołuje najgorsze na terenie takiej Europy Wschodniej, oligarchia
nie ważne już jaka

najgorszy nieudacznik jak Pinokio nawet jakby starał się nie wiadomo jak to nie zrobi takich szkód
@Raa_V: a ja widziałem ją płacze nad konstytucją to znaczy że jest też dobrym aktorem. Jeszcze wam ten kotłownia wyjdzie bokiem szybciej niż prezydent tut
@Raa_V

@jjo23: akurat dziś niegadamy o Dudzie, Morawiecki ani innym tworzę partii wodzowskiej sterowanej centralnie z willi na Żoliborzu.


Wydaje mi się, że koalicja to lepsze rozwiązanie niż to co mieliśmy bo trochę na tym polega demokracja, że ścierają się poglądy, toczy dyskusja, szuka kompromisu. Mimo wielu wad, jako obywatele w n systemie jesteśmy reprezentowani najlepiej.


To tak samo jak pojawiają się skrajności w sejmie. Są potrzebne, bo czasem poruszają tematy