Wpis z mikrobloga

Niesamowite, jak większość wykopowych konfiarzy ma w dupie to, że Braun #!$%@? Bosakowi bycie marszałkiem. Radził sobie nawet całkiem nieźle, a tutaj nagle został wrzucony w jedną z najbardziej #!$%@? sytuacji w polskim sejmie i nie dziwie się, że się pogubił. Do takiego stopnia, że Hołownia musiał przejąć obrady xD

Uważam, że Bosakowi nie należy się #!$%@? ze stanowiska i z tego co widzę to ogromna więszkość osób mysli podobnie. A potem przyjdzie taki konfiarz fan brauna i będzie wszystkich innych oskarżał o sekciarstwo xD

#sejm #bekazpoludzi #polityka
Pobierz deziom - Niesamowite, jak większość wykopowych konfiarzy ma w dupie to, że Braun #!$%...
źródło: obraz_2023-12-12_225559745
  • 43
@japycz: w takich okolicznościach 30s jak najbardziej wystarczy. Jak rozumiem mało ci, że prysnął gaśnicą prosto w drugą osobę, że tam były również dzieci? Co wg ciebie jest wystarczającym powodem do natychmiastowego wykluczenia? Miał kogoś pobić, zabić?
Odcięli się, a to dobre. 4 lata w koalicji z psycholem, nie pierwsza jego akcja - no ale nie, nie znamy człowieka. Przeprosiny to oczywistość, tym bardziej że ten ,,dorosły człowiek" sam nie przeprosi,
w takich okolicznościach 30s jak najbardziej wystarczy. Jak rozumiem mało ci, że prysnął gaśnicą prosto w drugą osobę, że tam były również dzieci? Co wg ciebie jest wystarczającym powodem do natychmiastowego wykluczenia? Miał kogoś pobić, zabić?


@dozerman230: nie mam już 12 lat i wiem że pewnych decyzji nie podejmuje się w emocjach np. nie mając możliwości spokojnego przeglądnięcia nagrań czy wysłuchania wyjaśnień wszystkich stron. Może kiedyś to zrozumiesz.

Odcięli się, a
@MrSuccess: Bzdury. Posłowie indywidualnie nie odpowiadają, klub tak. 4 lata bandytę tłumaczyli z jego ekscesów w mediach, ,,bo taki nasz ten poseł ekspresyjny", to teraz mają, rozzuchwalili gnoja. Klub parlamentarny z bandytą wśród swoich członków nie może mieć wicemarszałka ani niczego innego w sumie, jakiekolwiek inne stanowisko jest przyzwoleniem na przemoc i stawaniem po stronie brunatnego bandyty. Jeśli go nie wyrzucą z klubu i partii to nie ma co nawet zaczynać
Jak go wyrzucą i jego koledzy pójdą za nim, to konfederacja będzie miała 14 posłów i ich klub poselski zostanie rozwiązany (minimum to 15 posłów).


@Majkel2008: Żeby być w klubie poselskim nie trzeba być w partii, mogą się dogadać z jedną osobą

Do takiego stopnia, że Hołownia musiał przejąć obrady xD


@deziom o ile mi się dobrze wydaje, to wicemarszałek oddaje prowadzenie marszałkowi jak tylko się pojawi na sali, także skoro
oni go nie mogą wyrzucić. Braun jest szefem partii, która ma 4 posłów w Sejmie

@Majkel2008: Smuteczek. Trzeba było myśleć zanim się tej gaśnicy użyło.

Teraz stracą wicemarszałka jeśli zostawią brauna albo jeśli go wyrzucą.
Klub parlamentarny z bandytą wśród swoich członków nie może mieć wicemarszałka ani niczego innego w sumie, jakiekolwiek inne stanowisko jest przyzwoleniem na przemoc i stawaniem po stronie brunatnego bandyty


@dozerman230: bo Tu tak powiesz? Czy jest to gdzieś regulowane?

dobra panie konfiarz, masz i tłumacz, tylko sobie nie złam kręgosłupa na tych fikołkach


@dozerman230: konfiarz dość słabo mnie opisuje. W każdym razie nie wiem co mam Ci tłumaczyć. Ślepy jesteś
@deziom: Bosakowi za bycie faszolem należy się wyłącznie wyjebywanie ze stanowisk. Przecież on i Mentzen mają takie same wariackie poglądy, tylko lepszy PR. Wstrzymał się w sprawie Brauna, o czym to ma świadczyć?