Wpis z mikrobloga

@Chehu wręcz przeciwnie, bardzo interesuje; pamiętam jednak czasy gdy SLD również popierała prawie połowa Polaków by pare lat później praktycznie zniknąć z polskiej sceny politycznej. Nie powiem, że sytuacje są analogiczne, bo obecna sytuacja pisu i konfederacji jest o wiele gorsza - przy tak spluralizowanej i schamionej mapie politycznej 7% uzyskane przez konfederację i 35% na pis to słabo rokujące rezultaty
zacznijmy od tego że z tego co się mówi to akcja z gaśnicą była oddolną inicjatywą brauna i z nikim tego nie przedyskutował ani nie ustalił

co do #!$%@? w takim razie ma bosak do tego? bo jakoś nie słyszałem żeby np. jak karski się na cyprze #!$%@?ł wózkiem golfowym to się kaczyński z tego tłumaczył i mu wygrażano że jakichś funkcji go będą pozbawiać


@Pangia: Dla mnie kwestia proporcji i
@Pangia: Na moje wyczucie odwołanie Bosaka to przesada ale jednak te kilka świeczek i cała ceremonia jest ważnym symbolem dla wielu ludzi i została przerwana w fizyczny sposób, jeszcze na dodatek w sejmie. Poza tym to jest przykład takiego żenującego zachowania że jeśli się z czymś nie zgadzasz to bierzesz sprawy w swoje ręce zamiast sprawę załatwić w cywilizowany sposób.
Na moje wyczucie odwołanie Bosaka to przesada

@garrincha94: tyle mi wystarczy, dziękuję

przykład takiego żenującego zachowania że jeśli się z czymś nie zgadzasz to bierzesz sprawy w swoje ręce zamiast sprawę załatwić w cywilizowany sposób

już się nie da w dzisiejszych czasach bo zawsze się człowiek odbije od ściany
To było też głównym zarzutem wczoraj, Bosak nie panował nad Braunem, po tym czynie dał mu jeszcze wejść na mównicę by pieprzyć swoje kocopoły.


@Tasde: w pełni się z tobą zgadzam ale tutaj jedynie chcę zaznaczyć, że Bosak będąc czynnym wicemarszałkiem nie wiedział o tym co się #!$%@?ło bo Braun od razu poszedł do sali plenarnej. To, że nie wyłączył mu mikrofonu w momencie #!$%@? o szataniźmie to już zupełnie inna
Hołownia gra miłego fajnego i trochę jak chorągiewka leci z nurtem, ale w głębi jest bezideowy.


@Nowystaryziel: no nie wiem, po zestawieniu go z takim mencenem co nie potrafi się wypowiadać bez wtrącenia idiotycznego żarciku, nie ma żadnych swoich poglądów lub po prostu nie potrafi ich wygłosić to jednak kiepsko to wygląda dla tego drugiego ¯\(ツ)/¯