Wpis z mikrobloga

@Cztero0404:

Powiedziałbym, że znacznie bardziej zabawne jest to iż jeszcze chwilę temu prawie każda julka cisnęła legginsy, że nie wygodne, cipognioty jak w tym można chodzić w ogóle nagle boom najpierw wakacje co druga krótkie legginsy które poprawiały dupsko bo to modne a teraz zazwyczaj te skarpety i legginsy bo to modne. Takie to właśnie własne zdanie i gust kobiet wyglądają w praktyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczerze, naprawde #!$%@? w to, czy są ciepłe, czy nie. Już zdążyłam sprawdzić, że JEDYNE buty w jakich nie zmarznę to narciarskie xDD W dupie mam co se nosi cała reszta i ogólnie dosyć zabawnie, że kogoś rusza do tego stopnia, co obce baby mają na nogach, że aż postanowił wrzucić swoje żale w internety xD Ale przyznać muszę, że te buciory są dosłownie okropne. Nie założyłabym tego nigdy, choćby mi zapłacili.
@WielkiNos

@januszkasprzykowski sama sobie kupiłam podobne i jestem bardzo zadowolona bo są mega wygodne i ciepłe. Bardzo się cieszę z tej mody.


@WielkiNos jeszcze nie słyszałem o kodzie która była niewygodna. Kiedyś rurki których nie dało się założyć były wygodne, a dzisiaj szerokie portki są wygodne.
Nie czepiam się, tylko twierdzę, że jak jakaś gwiazda zacznie chodzić z gównem na głowie, to również znajdzie się masa ludzi, którzy będą chodzić z gównem
@WielkiNos: dokladnie, sa absolutnie obrzydliwe i wiekszosc dup wyglada w nich jakby mialo kopta, ale nie istnieja wygodniejsze i cieplejsze buty na zime niz ugg, sama mam 3 pary i jakbym mogla to bym w nich chodzila spac nawet
mordo, przykro mi ale nie rozróżniasz legginsów od spodni więc może nie wypowiadaj się jednak na temat mody damskiej xD


@MaddieBaddie: Po pierwsze to dla 3/4 kobiet pewnie obecnie legginsy to spodnie więc Maddie ''Mordo'' zacznij od swojej płci. Po drugie to, że kilka rodzajów spodni nazwiesz różnie rozdzielając je na legginsy, tregginsy, jegginsy, kolarkami nie oznacza, że dalej nie są legginsami