Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało "Europa da się lubić" gdzie pokazywali, że ludzie, którzy mieszkają w innych krajach, to tacy ludzie jak my, co mają swoje zwyczaje i nawyki, wszyscy potrafią żyć w zgodzie. A teraz można co najwyżej usłyszeć, że Niemcy chcą zniewolić Polskę a imigranty i lewacki terror niszczą zachodnią Europę
#sejm
Pobierz Tommy__ - Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało...
źródło: uczestnicy-europa-da-sie-lubic-co-dzis-robia-577189-GALLERY_BIG
  • 117
@Nanuno: gosciu ale on sie przeszedł po paryzu czy sztokholmie i bylo ok wiec wykopki przesadzają problemu nie ma nie rozumiesz? XP jeszcze w sumie że wykopki przesadzaj to przyznam mu racje bo wielu z tutejszej śmietanki intelektualnej (xd) serio myśli ze jest nie wiadomo jak strasznie co jest zwykłą przesadą, nie mniej jednak tak jak pisalem, w tym momencie zachód to nie jest miejsce w ktorym chcesz życ, zschód ukręcił
@TompsonzPolski Zgadzam się że kierunek nie jest dobry co nie znaczy że nadal to są kraje bardziej komfortowe do życia niż PL w większości. Chyba że porównujesz najlepsze miejsca w PL do najgorszych na zachodzie co jest robieniem #!$%@? z logiki. Jeszcze te same zarobki machniesz i wychodzi że PL najlepsza xd
@czuczer:

Jak wygląda większość krajów UE obecnie sami dobrze wiemy


Opowiedz bo ja nie wiem. Jeśli na zachodzie jest tak źle to co to za problem dla takiego Francuza czy Niemca przyjechać do Wielkiej Wspaniałej Polski ze swoimi euro i rodziną i żyć w "lepszym" kraju? A jednak jakoś nie widać imigracji z zachodu dziwnym trafem.
PiS zniszczył cały etos proeuropejski w TVP, a to właśnie ten etos powodował, że stawaliśmy się fajnym, wolnym od kompleksów społeczeństwem. Polacy pojeździli po Europie, zobaczyli, że można. To jest rzecz cenna i oby nowe TVP wróciło do tych wzorców porzucając przaśny, #!$%@? biedanacjonalizm


@Charleswhite: Nic sie nie zmieniło, przez 17 lat nadal jesteśmy zakompleksionymi polakami. Niedługo wykopki stwierdzą, że to PIS stoi za dziurą ozonową.
@Nanuno mieszkam w Sztokholmie i tak są niebezpieczne dzielnice, tak jak w każdym innym państwie. Co takiego oprócz tego ma się dziać? Gdzie jest ten gnój? Tak, Szwecja ma problemy, tak Sztokholm ma problemy z gangami, ale wy to serio za dużo się naogladaliscie wykopu. Żyje się normalnie.

A już nie mówiąc o standardzie życia Sztokholm vs Warszawa, bo to jest nieporównywalne. xD gdzie wynajem mieszkania +30m2 w Wawie dla przeciętnego Kowalskiego
w tym momencie zachód to nie jest miejsce w ktorym chcesz życ,


@Frygus96: Ale ja żyłem w dwóch zachodnich krajach. Więc mam dobre porównanie - i żyje się tam świetnie poza tym że moje zarobki z pracy w USA lepiej się wydaje w PL.
To plus rodzina to jedyne powody dla których mieszkam w PL.
Jakie ty masz porównanie?

Mimo cen ile osób z całego świata wybiera Polskę do życia a
Pobierz maszfajnedonice - > w tym momencie zachód to nie jest miejsce w ktorym chcesz życ,

@...
źródło: 750x634_cmsv2_39586d8b-7ff5-588c-ac53-0ebc6389c3b5-7633230
@KierownikuPoratuj2zl ważne referendum było wymagane, ale prawo nie wymagało, żeby było wiążące, taki tam szczegół. Ale brak tej >50% frekwencji to byłby wstyd dla Polski i porażka ówczesnego rządu SLD, Miller zapowiadał że się poda wtedy do dymisji, swoją drogą PiS do tego dążył wtedy, pomimo pełnego poparcia dla akcesji to próbowali zablokować 2-dniowe referendum. Natomiast wydłużenie czasu głosowania to w dużej mierze też zasługa PO, bo to do nich się zgłosili