Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: To akurat dobra informacja przede wszystkim z dwóch powodów. Pierwszy, że Bosak mimo mojej niechęci do konfederacji sprawdza się całkiem dobrze na tym stanowisku i pracuje w sposób merytoryczny. Druga sprawa jest taka, że nie wyglądałoby to dobrze i prodemokratycznie, gdyby całe Prezydium Sejmu składało się z samych ludzi koalicji rządzącej, bo pisowcy oczywiście wola toczyć gownoburze niż dogadać się w sprawie wicemarszałka.
To akurat dobra informacja przede wszystkim z dwóch powodów. Pierwszy, że Bosak mimo mojej niechęci do konfederacji sprawdza się całkiem dobrze na tym stanowisku i pracuje w sposób merytoryczny.


@DzikiDiabel69: przy całej mojej sympatii do Konfederacji to niestety w przypadku kiedy Braun #!$%@?ł inbę powinien być bardziej obiektywny i go ogarnąć a nie pozwalać mu mówić.
ale jedynym ugrupowaniem, które przejawia determinację w pozbawieniu Bosaka funkcji wicemarszałka, jest Lewica, która złożyła wniosek o pozbawienie go stanowiska. Trzecia Droga nie jest chętna do głosowania przeciwko Bosakowi, podobnie jak część Koalicji Obywatelskiej

@damienbudzik: PO i TD z RIGCZem, prawdopodobnie nie podoba im się ta koalicja dlatego wolą mieć w rezerwie konfę z którą przepchają ustawy których nie poprze Lewica.
@Kupamilosci: Ale jak miał zareagować jak nawet nie wiedział o co dokładnie chodzi i co odwalił Braun? Przecież jak on siedział na fotelu marszałka to na podstawie tego co mówiła osoba poselska Zembaczynska nie mógł ocenić skalę rozpierdzielu która zrobił Braun i pomyślał, że pewnie dzień jak co dzień bo podobne słowa z mównicy już padały.

@Kupamilosci To prawda, liczę tu szczególnie na poparcie zniesienia zakazu handlu czy choćby ograniczenie rozdawnictwa
Generalnie taka oficjalna koalicja z Konfa bez lewicy z dwojga złego byłaby lepsza dla Polski właśnie z tego względu

@DzikiDiabel69: pisałem o tym przed wyborami, że chciałbym (gdyby konfa miała by te 10+$) żeby spróbowali koalicji z KO bo trzymaliby się za mordy, Konfa by nie skakała jak to zła Unia a KO nie robiła by im lachy.
Pierwszy, że Bosak mimo mojej niechęci do konfederacji sprawdza się całkiem dobrze na tym stanowisku i pracuje w sposób merytoryczny


@DzikiDiabel69: Przecież z Braunem sobie totalnie nie poradził
@DzikiDiabel69: Wiem, ale nie zgadzam się. O ile na początku mógł nie wiedzieć, to chyba jakiś poseł powiedział wprost co się stało i dalej było uspokajanie sytuacji, dopóki nie wszedł Hołownia i nie ogarnął syfu
@r4x4: Aha? Przypomnę, że Bosak nie chciał przerwać posiedzenia, a Hołownia zrobił to od razu, dał wysłuchać, a potem wywalił